fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sztuka

Miasto na 36 zdjęciach

Fotorzepa, Darek Golik DG Darek Golik
Jak dzięki prostym trikom zrobić dobre zdjęcie każdym aparatem?
Organizatorzy akcji Bzik za Bzika z Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę" pomogą amatorom fotografowania znaleźć odpowiedź na to pytanie. Zapraszają ich na warsztaty w formie spaceru ulicami miasta.
„Weź aparat i chodź" – namawiają chętnych. A opiekę nad dwiema grupami, jakie z nich powstaną, powierzą młodym warszawskim fotografom, Krzysztofowi Pacholakowi i Karolowi Grygorukowi. Pierwszy poprowadzi spacer ulicami Mokotowa. „Stwórz swój fotoesej o Warszawie. Pokaż swoje miasto na 36 zdjęciach" – tak Pacholak przedstawia program spaceru. Ale żeby dostać się do jego grupy, trzeba w zgłoszeniu odpowiedzieć na pytanie: „Za co kochasz to miasto?".
Z kolei Karol Grygoruk przekonuje: „Chodź i znajdź pomysł na swoje zdjęcia. Weź aparat i fotografuj to, co interesuje cię najbardziej". I zanim zaprosi chętnych na wędrówkę ulicami Powiśla czeka na wyjaśnienie: „Dlaczego chcesz uczestniczyć w warsztatach i czym się zajmujesz?".
Bzik za Bzika: Weź aparat i chodź!, wstęp wolny, niedziela (19.06): Warszawa, ul. Mokotowska 55, godz. 14 – 19; ul. Kruczkowskiego 3B, godz. 13 – 18, rezerwacje: e-mail: bzikzabzika@gmail.com (z zaznaczeniem warsztatów, w których chce się uczestniczyć)
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA