fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Dane gospodarcze

Kolejna edycja konkursu na najlepszego analityka makroekonomicznego

Archiwum
„Rzeczpospolita”, „Gazeta Giełdy Parkiet” i Narodowy Bank Polski od kilku lat prowadzą konkurs na najlepszego analityka makroekonomicznego
Oceniamy trafność kwartalnych prognoz wzrostu PKB, dynamiki inwestycji, inflacji, stopy bezrobocia i salda na rachunku obrotów bieżących bilansu płatniczego.
Konkurs ma charakter otwarty: udział w nim mogą wziąć nie tylko ekonomiści z instytucji finansowych, ale także z uczelni (również studenci) czy osoby, które interesują się gospodarką. Narodowy Bank Polski jest fundatorem cennych nagród.
W celu wzięcia udziału w konkursie należy ściągnąć załączoną poniżej ankietkę w pliku Excela i po wypełnieniu przesłać na adres lukasz.wilkowicz@parkiet.com. Termin nadsyłania ankiet w obecnej „rundzie prognostycznej" mija 31 marca 2011 r.
Tym razem pod uwagę będziemy brać prognozy na II, III i IV kwartał 2011, a także na I kwartał 2012 r. Oznacza to, że kontynuujemy rywalizację dotyczącą prognoz sytuacji makroekonomicznej w roku bieżącym, ale równocześnie rozpoczynamy kolejną edycję konkursu, która będzie dotyczyła roku 2012 (ta edycja zostanie rozstrzygnięta wiosną 2013 r.).
Przypominamy, że za kilka tygodni nastąpi uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursu na najlepszego analityka makroekonomicznego w 2010 r.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA