fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Nominacje sędziowskie - 5 lutego 2010

Prezydent Lech Kaczyński wręczył 108 nominacji sędziowskich
[b]5 lutego 2010 do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:[/b]
[b]sędziowie Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego:[/b]
1. Pan Dariusz CHACIŃSKI Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
2. Pani Joanna GIERAK - PODSIADŁY Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
3. Pan Przemysław Roman ŻMICH Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
sędzia Sądu Apelacyjnego
4. Pan Andrzej KOT Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
[b]sędziowie Sądów Okręgowych:[/b]
5. Pani Patrycja Anita BOGACIŃSKA - PIĄTEK Sąd Okręgowy w Gliwicach
6. Pani Alicja Zofia BOGUCKA Sąd Okręgowy w Gdańsku
7. Pan Robert KUCZYŃSKI Sąd Okręgowy we Wrocławiu
8. Pani Alicja Danuta LITWICKA - CYSEK Sąd Okręgowy w Łodzi
9. Pan Marcin ŁOCHOWSKI Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie
10. Pan Wojciech Jerzy ŁUKOWSKI Sąd Okręgowy we Wrocławiu
11. Pani Beata Maria MĄDRA Sąd Okręgowy we Wrocławiu
12. Pan Michał Jakub NIEDŹWIEDŹ Sąd Okręgowy w Krakowie
13. Pani Monika Katarzyna PAWŁOWSKA - RADZIMIERSKA Sąd Okręgowy w Łodzi
14. Pan Paweł PSZCZOŁOWSKI Sąd Okręgowy we Wrocławiu
15. Pan Marcin Karol RUDNIK Sąd Okręgowy w Sieradzu
16. Pani Marta SZEREL Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie
17. Pani Aleksandra Małgorzata SOŁTYSIŃSKA-ŁASZCZYCA Sąd Okręgowy w Krakowie
18. Pani Grażyna Beata STANKIEWICZ - CHIMIAK Sąd Okręgowy w Gliwicach
19. Pani Barbara Ewa STRADOWSKA - GRZESZCZUK Sąd Okręgowy w Elblągu
20. Pani Anna SZYMAŃSKA - GRZEJSZCZAK Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie
21. Pan Artur Stanisław ŻYMEŁKA Sąd Okręgowy w Gliwicach
[b]sędziowie Sądów Apelacyjnych w Sądach Okręgowych:[/b]
22. Pani Irena DOBOSIEWICZ Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
23. Pan Jerzy DYMKE Sąd Okręgowy w Ostrołęce
24. Pan Franciszek GOŚCINIAK Sąd Okręgowy Warszawa – Praga w Warszawie
25. Pan Jerzy PAŁKA Sąd Okręgowy w Ostrołęce
26. Pan Oskar RUDZIŃSKI Sąd Okręgowy w Warszawie
27. Pani Barbara STATKIEWICZ Sąd Okręgowy w Ostrołęce
[b]sędziowie Sądów Okręgowych w Sądach Rejonowych:[/b]
28. Pani Krystyna ASZKLAR Sąd Rejonowy w Mielcu
29. Pan Jerzy AUGUSTYN Sąd Rejonowy w Gorlicach
30. Pan Marek BAJAK Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu
31. Pan Jerzy BAKUNOWICZ Sąd Rejonowy w Wadowicach
32. Pani Danuta BALCER Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
33. Pani Jadwiga BAŃKOWSKA Sąd Rejonowy w Chrzanowie
34. Pani Mariola BĄKOWSKA Sąd Rejonowy w Przemyślu
35. Pani Irena BLETEK Sąd Rejonowy dla Krakowa – Podgórza w Krakowie
36. Pani Wiesława BOCHENEK Sąd Rejonowy w Olkuszu
37. Pan Waldemar BOJDAK Sąd Rejonowy w Żaganiu
38. Pani Elżbieta BRZOŚCIKOWSKA Sąd Rejonowy w Lipnie
39. Pani Bożena BURACZEWSKA Sąd Rejonowy w Augustowie
40. Pani Małgorzata CHLEBEK - KOPIŃSKA Sąd Rejonowy w Zakopanem
41. Pani Lidia CHORZĘPA Sąd Rejonowy w Zakopanem
42. Pan Henryk CHROBOK Sąd Rejonowy w Pszczynie
43. Pani Elżbieta CHUDZIK Sąd Rejonowy w Chrzanowie
44. Pani Grażyna CIEŚLAWSKA - ZIĘBA Sąd Rejonowy w Bytomiu
45. Pani Danuta CZARNECKA - CZUBATY Sąd Rejonowy w Rypinie
46. Pan Wiesław Marian CZECH Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu
47. Pani Aleksandra DĄBROWSKA Sąd Rejonowy w Ostródzie
48. Pan Tadeusz DĄBROWSKI Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej
49. Pani Jadwiga DOBROWOLSKA Sąd Rejonowy w Kaliszu
50. Pan Ryszard DOLATA Sąd Rejonowy w Radziejowie
51. Pani Barbara DOLNIAK Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach
52. Pan Jarosław DUDZIŃSKI Sąd Rejonowy w Będzinie
53. Pani Marzena EICHSTAEDT Sąd Rejonowy w Sieradzu
54. Pani Zofia FALKOWSKA Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
55. Pan Kazimierz FIRLEJ Sąd Rejonowy w Suchej Beskidzkiej
56. Pan Grzegorz GAŁCZYŃSKI Sąd Rejonowy w Będzinie
57. Pani Danuta GARDEŁA - HABERKA Sąd Rejonowy w Olkuszu
58. Pan Jerzy GAUZA Sąd Rejonowy w Sieradzu
59. Pan Jerzy GAWIN Sąd Rejonowy w Lipnie
60. Pani Ewa Magdalena GINTOWT - BRZOZOWIEC Sąd Rejonowy w Olsztynie
61. Pani Ewa GŁUSZKOWSKA Sąd Rejonowy we Włocławku
62. Pan Krzysztof GOTÓWKA Sąd Rejonowy w Radziejowie
63. Pani Ewa GÓRSKA Sąd Rejonowy w Będzinie
64. Pani Grażyna GRZEGORCZYK - STEĆ Sąd Rejonowy w Skierniewicach
65. Pani Barbara GUJA - SZCZUREK Sąd Rejonowy w Mysłowicach
66. Pani Anna HAŁUDA Sąd Rejonowy Katowice – Zachód w Katowicach
67. Pani Łucja HINCZ Sąd Rejonowy we Włocławku
68. Pani Małgorzata HOLISZ - LEKSTAN Sąd Rejonowy w Olkuszu
69. Pani Małgorzata HUTYRA Sąd Rejonowy Katowice – Wschód w Katowicach
70. Pani Małgorzata Katarzyna IWANEK Sąd Rejonowy w Nakle nad Notecią
71. Pani Anna JANICKA - ŁĘCKA Sąd Rejonowy Katowice - Wschód w Katowicach
72. Pani Ewa Barbara JANKOWSKA Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
73. Pani Aleksandra Regina JAŚKOWSKA - JARCZYK Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
74. Pani Elżbieta JELONKIEWICZ Sąd Rejonowy w Będzinie
75. Pani Hanna KACPRZAK Sąd Rejonowy w Lipnie
76. Pani Elżbieta KACZMARCZYK Sąd Rejonowy dla Łodzi – Widzewa w Łodzi
77. Pan Marek Adam KAŁUDZKI Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi
78. Pani Marzena KEMPIŃSKA Sąd Rejonowy w Lipnie
79. Pani Jolanta LEWANDOWSKA - GŁODZIK Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
80. Pan Mirosław Władysław SZYŁKAJTIS Sąd Rejonowy w Lublinie
81. Pani Renata Bożena WIERCIMOK Sąd Rejonowy w Strzelinie
82. Pani Beata WOLSKA Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
[b]sędziowie Sądów Rejonowych:[/b]
83. Pani Alicja Monika BENKOWSKA Sąd Rejonowy w Kartuzach
84. Pani Katarzyna Alicja BĘTKOWSKA Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
85. Pani Agnieszka Iwona BIERZA Sąd Rejonowy w Rybniku
86. Pani Romualda BOŻEK - MAKÓWKA Sąd Rejonowy w Gryficach
87. Pan Maciej Borys CZAPNIK Sąd Rejonowy w Bytomiu
88. Pan Piotr Łukasz CZERCZAK Sąd Rejonowy w Szczecinku
89. Pani Katarzyna FAJFER - KOTULSKA Sąd Rejonowy w Chorzowie
90. Pan Adam Jan GUGAŁA Sąd Rejonowy w Muszynie
91. Pani Dominika Anna HREHOROWSKA Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
92. Pani Monika Katarzyna JUREK - DZIUBA Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
93. Pan Krzysztof KASICA Sąd Rejonowy w Jastrzębiu Zdroju
94. Pani Joanna Klara KASICKA Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
95. Pan Dawid Norbert KOPCZYŃSKI Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim
96. Pani Mirosława Jadwiga MAKOWSKA Sąd Rejonowy w Opocznie
97. Pani Beata Barbara NOWAK - FRAS Sąd Rejonowy w Bytomiu
98. Pan Artur Marek OBCOWSKI Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach
99. Pani Magdalena SARZYŃSKA Sąd Rejonowy w Świnoujściu
100. Pan Piotr STRZELCZYK Sąd Rejonowy w Radomsku
101. Pani Hanna ŚCISŁOWSKA Sąd Rejonowy w Gryficach
102. Pani Magdalena Marta WICHER - KRASZEWSKA Sąd Rejonowy w Pszczynie
103. Pani Danuta Katarzyna WOCŁAW - KLYTA Sąd Rejonowy w Gliwicach
104. Pani Joanna Aurelia WOJTOSZEK Sąd Rejonowy w Kłodzku
105. Pani Małgorzata WOŹNIAK Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim
106. Pani Ewa Marzena ZALEWSKA - KORPUS Sąd Rejonowy w Rybniku
107. Pani Zofia Natalia ZALEWSKA - PRZYBYŁ Sąd Rejonowy w Myśliborzu
108. Pani Ewa ŻARKIEWICZ Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA