fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wynajem

Oferty w sieci: Umeblowane mieszkanie bez pośrednika wynajmę

Rzeczpospolita
W internetowych serwisach nieruchomościowych nie brakuje ofert mieszkań do wynajęcia bezpośrednio od właściciela. Można znaleźć zarówno stare, przedwojenne lokale, jak i nowoczesne luksusowe apartamenty.
>> [b]W Warszawie[/b] do wynajęcia bez udziału agencji jest np. umeblowane dwupokojowe mieszkanie przy ul. Raszyńskiej o powierzchni 45 mkw. Lokal o wysokości 3,1 m znajduje się na czwartym piętrze przedwojennej kamienicy. Jest po remoncie. Za miesiąc trzeba zapłacić 2,2 tys. zł. Istnieje możliwość zamówienia sprzątania i prasowania.
2,6 tys. zł miesięcznie chciałby zarabiać na wynajmie właściciel nowego lokalu przy ul. Górczewskiej o powierzchni 63 mkw. Trzypokojowy lokal jest umeblowany, wyposażony w sprzęt AGD.
>> [b]W Krakowie [/b]za 1450 zł miesięcznie można wynająć tu trzypokojowe nowe mieszkanie przy ul. Imbramowskiej. 58-metrowy lokal z aneksem kuchennym jest w pełni wyposażony i umeblowany. Do stawki wynajmu trzeba doliczyć 380 zł czynszu. Za 33-metrowe kilkuletnie mieszkanie z dwoma pokojami przy ul. Grzegórzki w Krakowie trzeba zaś płacić 1,7 tys. zł miesięcznie plus 150 zł czynszu. Właściciel reklamuje lokal jako luksusowo wykończony i wyposażony.
>> [b]We Wrocławiu[/b] za 35-metrową kawalerkę przy ul. Legnickiej właściciel żąda 1650 zł miesięcznie. W cenę jest już wliczony czynsz. W wyposażonym lokalu z 2000 r. jest ciemna kuchnia. Atutem jest doskonała lokalizacja, blisko centrum.
>> [b]W Łodzi[/b] za 28-metrową kawalerkę w bloku przy ul. Aleksandrowskiej, częściowo wyposażoną, zapłacimy 970 zł miesięcznie.
>> [b]W Gdyni[/b] za wynajem 60-metrowego dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym w nadmorskim budynku Sea Towers wynajmujący żąda 6 tys. zł miesięcznie.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA