fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sędziowie i sądy

Nominacje sędziowskie - 8 stycznia 2009

Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Prezydent RP postanowieniem z 8 stycznia 2009 r. powołał do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym 122 osoby (tzw. awanse poziome)
Na stanowisko sędziego Sądu Okręgowego w Sądzie Rejonowym powołani zostali:
1. Krzysztof ANDRZEJEWSKI - w Ełku
2. Stanisław BANACH - Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
3. Hanna BARSKA - dla Warszawy – Mokotowa w Warszawie
4. Jolanta Barbara BIERNAT-KALINOWSKA - w Olsztynie
5. Beata BOŻEK-SERAFIN - w Opolu
6. Halina BRANECKA - w Biskupcu
7. Halina BRANEWSKA - w Kętrzynie
8. Danuta BREJTKOPF - dla m.st. Warszawy w Warszawie
9. Agnieszka BRZOSKOWSKA - w Olsztynie
10. Irena BUCHCZYK - w Bochni
11. Dorota BUGAJNA-SPORCZYK - dla m.st. Warszawy w Warszawie
12. Halina BUŁKOWSKA-BOBERSKA - w Brzegu
13. Elżbieta Helena BURSZEWSKA - w Turku
14. Elżbieta CEL - w Szczytnie
15. Małgorzata CHOŁDA - w Bochni
16. Krzysztof CHRUSZCZEWSKI - w Głubczycach
17. Elżbieta CIESIELSKA-ZABORNA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
18. Ewa Wanda CISZEWSKA - w Słupcy
19. Maria Krystyna CZARNECKA - w Słupcy
20. Hanna DĘBSKA - w Ełku
21. Tadeusz DOBRZYCKI - w Gnieźnie
22. Ewa DOMINOWSKA - w Olsztynie
23. Kazimierz DOMŻALSKI - w Mławie
24. Ewa FILIPSKA- BAZGIER - w Strzelcach Opolskich
25. Iwona FRAJD - w Brzegu
26. Ewa FRĄCKOWIAK - w Turku
27. Janina FUZ - w Nysie
28. Elżbieta GEMBICKA - w Nidzicy
29. Iwona GRABOWSKA - w Żyrardowie
30. Ewa GRĄBCZEWSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
31. Aleksandra HOMAŃSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
32. Teresa HULKA - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
33. Marek Bolesław JAŁOSZYŃSKI - w Słupcy
34. Krzysztof JASKÓLSKI - w Koninie
35. Marek JAWOROWSKI - w Giżycku
36. Małgorzata Maria JEŻYKOWSKA - w Bartoszycach
37. Renata KACAN - w Prudniku
38. Jolanta KAPTURSKA-NAGY - w Koninie
39. Wiesław KASPRZYK - w Olsztynie
40. Bożena KAŹMIERCZAK-JEWGRAF - w Brzegu
41. Elżbieta KĘDZIERSKA - dla m.st. Warszawy w Warszawie
42. Marek KĘDZIERSKI - w Prudniku
43. Henryka KĘDZIORA - w Żyrardowie
44. Anna KLIMAS - w Koninie
45. Mirosław KNAPIK - w Tarnowie
46. Zofia Bożena KONOFALSKA - w Opolu
47. Iwona Grażyna KOWALCZYK - w Nysie
48. Alina KOWALEWSKA - w Giżycku
49. Joanna KOZŁOWSKA - w Nysie
50. Małgorzata KRYPLEWSKA-BARAN - w Tarnowie
51. Ewa KUCZYŃSKA-HUNDT - w Opolu
52. Katarzyna KUĆ-KWAŚNIEWICZ - dla m.st. Warszawy w Warszawie
53. Alicja KURNATOWSKA-KWICZOR - w Gnieźnie
54. Piotr Paweł KWICZOR - w Gnieźnie
55. Małgorzata LENART - w Opolu
56. Halina LESZCZYŃSKA - w Sochaczewie
57. Arkadiusz Przemysław LEWANDOWSKI -w Gnieźnie
58. Jolanta LITWINOWICZ - w Kętrzynie
59. Ewa ŁABNO- SMOLEŃ - w Tarnowie
60. Liliana Maria MACIASZEK - w Rawiczu
61. Teresa MALESZKA - w Lesznie
62. Justyna Barbara MAŁŁEK-NAPIERAŁA - w Lesznie
63. Józefa Stanisława MARCINKOWSKA - w Brzegu
64. Wojciech MAŚLANKIEWICZ - w Opolu
65. Andrzej MATKIEWICZ - w Kętrzynie
66. Ewa MATYJASZEWSKA-SZYKUŁA - w Grodzisku Mazowieckim
67. Elżbieta MATYSIAK - w Turku
68. Witold Józef MATYSIAK - w Turku
69. Maria Danuta MERDZIŃSKA - w Turku
70. Wanda MILEWSKA- DIL - w Ełku
71. Ewa MORAWSKA - w Koninie
72. Aleksandra NAURECKA-HAŁASA - w Tarnowie
73. Krzysztof Mariusz NOWOROL - w Opolu
74. Grażyna OGONOWSKA - w Grodzisku Mazowieckim
75. Irena OPALIŃSKA - w Żyrardowie
76. Bożena OŻÓG - w Kole
77. Jolanta PALUSZCZAK - w Opolu
78. Zofia PASIERB- KUZEBSKA - w Opolu
79. Włodzimierz PIETRZAK - w Gnieźnie
80. Jolanta Maria PIÓRKOWSKA - w Olsztynie
81. Grażyna PŁATEK- MACZEK - w Ełku
82. Alicja Danuta POGORZELSKA - w Nysie
83. Zygmunt PRZYTULSKI - w Lesznie
84. Irena PUZON- SASAK - w Tarnowie
85. Marek Krzysztof RASZKIEWICZ - w Mrągowie
86. Wincenty Tadeusz RYNGWELSKI - w Gnieźnie
87. Marek Lech SAWICKI - w Turku
88. Marian Stanisław SIKORSKI - w Gnieźnie
89. Barbara SIUDUT - w Tarnowie
90. Karol Tomasz SKOCKI - w Słupcy
91. Barbara SOWIŃSKA - w Turku
92. Małgorzata SOWULEWSKA - w Ełku
93. Herbert Andrzej STAFFA - w Prudniku
94. Paweł STANKOWSKI - w Dąbrowie Tarnowskiej
95. Andrzej STEMPNIAK - w Turku
96. Jan STERANIEC - w Szczytnie
97. Alina STĘPIEŃ- MILUKOW - w Koninie
98. Halina STYCZEŃ - w Bochni
99. Elżbieta Bożena SUJKA - w Lesznie
100. Kazimierz Bronisław SYROKA - w Ełku
101. Ewa SZADKOWSKA-BINIEK - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
102. Piotr Paweł SZAFRAŃSKI - w Lesznie
103. Wojciech SZAŁACHOWSKI - w Mrągowie
104. Andrzej Antoni SZASZKOWSKI - w Koninie
105. Iwona Anna SZCZEPAŃSKA - w Koninie
106. Violetta Maria SZURKOWSKA - w Lesznie
107. Magdalena ŚMIEJA - w Olsztynie
108. Maria ŚWIĄTKO - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
109. Bogusława TUREK - w Brzegu
110. Grażyna WELEDA - w Lesznie
111. Regina Krystyna WENZEL - w Gostyniu
112. Bożena Krystyna WIECZORKIEWICZ - w Mrągowie
113. Lilianna WOJDYGA - dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
114. Bogdan WOJTACH - w Ełku
115. Leszek Piotr WOJTUŃ - w Biskupcu
116. Jerzy Wiesław WOLSKI - w Ełku
117. Arkadiusz Adam WOŁOSZCZUK - Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
118. Barbara Maria WOYNAROWSKA - w Giżycku
119. Wanda ZALEŚNA- DZIEDZIC - w Brzesku
120. Barbara Maria ZIELIŃSKA - w Kluczborku
121. Tomasz ZIELIŃSKI - w Giżycku
122. Agnieszka ZIĘBA - w Brzesku
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA