fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Letni kurs i staż dla przyszłych liderów rynku kapitałowego

Uczestnicy dziewiątej edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego
Archiwum
Szkolenia z udziałem czołowych ekspertów, a potem dwumiesięczny płatny staż czekają na 30 uczestników tegorocznej, dziesiątej już, edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

– Projekt wspiera rozwój najważniejszych atrybutów lidera. Są nimi profesjonalizm, warsztat i narzędzia, etyka i wartości oraz entuzjazm. Takich ludzi potrzebujemy na rynku kapitałowym – podkreśla Paweł Tamborski, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, zachęcając młodych ludzi do udziału w Akademii Liderów Rynku Kapitałowego (ALRK).

Jej organizator, Fundacja im. Lesława A. Pagi, kieruje swój bezpłatny program szkoleniowo-stażowy do studentów i świeżych absolwentów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności menedżerskie, poszerzyć wiedzę i przyspieszyć karierę zawodową. Chętni do udziału w projekcie, którego patronem medialnym jest „Rzeczpospolita", mogą się zgłaszać do 8 maja br. – wypełniając formularz dostępny na stronie www.alrk.paga.org.pl.

Uczestnicy ALRK zaczną program od Szkoły Letniej – dwutygodniowego cyklu szkoleń i warsztatów z ekspertami rynku kapitałowego, szefami domów maklerskich i funduszy inwestycyjnych...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA