fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Pożyczkodawcy wchodzą w nowe sieci sprzedaży

Vivus, specjalizujący się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych przez internet rusza ze sprzedażą naziemną przez kioski Ruch.
Bloomberg
Silna konkurencja w branży wymusza poszukiwanie nowych grup klientów. Vivus wchodzi do kiosków Ruchu.

Vivus, spółka specjalizująca się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek gotówkowych przez internet, rusza ze sprzedażą w sieci saloników Ruchu i zakłada, że tą drogą będzie sprzedawała nawet 20 proc. portfela. Firma już zakończyła pilotaż w dwóch województwach i rusza z ofertą w całym kraju.

Oferta w pudełku

– Już za tydzień uruchomimy sprzedaż pożyczek w kolejnych czterech województwach, a docelowo będą one dostępne w całej sieci Ruchu, czyli w ponad 2 tys. punktów – zapowiada Beata Szwankowska, dyrektor zarządzająca Vivus Finance.

Pożyczki są dostępne w czterech kwotach: 600 zł lub 1400 zł dla nowych klientów oraz 800 lub 1500 zł dla tych, którzy korzystają z oferty kolejny raz. Oczywiście pieniędzy nie będzie można dostać w punktach Ruchu, tak jak wtedy, gdy formalności są załatwiane przez internet, zostaną one przelane na konto bankowe. W kiosku klient dostanie „pakiet startowy" z wnioskiem o pożyczkę i formularzem informującym o warunkac...

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA