fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Nowe biurowce we Wrocławiu

Materiały Inwestora
Echo Investment rozpoczyna budowę biurowca w stolicy Dolnego Śląska. Budynek powstanie tuż przy Pasażu Grunwaldzkim.
Biurowiec klasy A spółka Echo Investment wybuduje przy skrzyżowaniu ul. Marii Curie-Skłodowskiej i Mikołaja Reja. Jak podkreślają przedstawiciele dewelopera, lokalizacja jest jednym z atutów projektu.
- Bliskość przystanków komunikacji miejskiej i główne arterie komunikacyjne Wrocławia pozwalają na szybki dojazd do centrum miasta. Nie bez znaczenia jest także sąsiedztwo Pasażu Grunwaldzkiego, wyższych uczelni i ścieżek rowerowych - mówią przedstawiciele dewelopera.
Nobilis Business House oferuje 16 tys. mkw. powierzchni biurowej. Na terenie inwestycji znajdzie się również jednokondygnacyjny parking podziemny. - Użytkownicy biurowca będą mogli korzystać m.in. z systemu kontroli dostępu, energooszczędnej klimatyzacji, wentylacji i systemu oświetlenia, systemu kontroli wilgotności powietrza - wyliczają przedstawiciele spółki Echo Investment.
W projekcie Nobilis Business House znalazły się także 72 miejsca dla rowerzystów, szatnie z prysznicami i suszarniami. Najemcy będą mieli do dyspozycji również bufet, punkty usługowe i miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA