fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Greenberg Traurig ma nowego szefa zespołu prawa nieruchomości

Eric Rosedale będzie odpowiadał za koordynowanie praktyki nieruchomościowej Greenberg Traurig poza Stanami Zjednoczonymi.
Globalna praktyka nieruchomości Greenberg Traurig to ponad 200 prawników na całym świecie, nagrodzona w 2013 roku przez Chambers and Partners za wybitne osiągnięcia.
Richard A. Rosenbaum, Dyrektor Zarządzający Greenberg Traurig, jest przekonany, że współpraca Erica Rosedale'a z najlepszymi prawnikami na lokalnych rynkach, takimi jak szef praktyki nieruchomości w Polsce Marek Grodek, Jan Kees Brandses w Holandii, Luigi Santa Maria we Włoszech oraz Tim Webb w Londynie, w połączeniu z silną pozycją Greenberg Traurig w Stanach Zjednoczonych, Ameryce Łacińskiej, Azji i Izraelu, bez wątpienia pomoże kancelarii w zdobyciu pozycji czołowego gracza międzynarodowego.
Ostatnio Eric Rosedale pełnił funkcję szefa globalnej grupy ds. nieruchomości w kancelarii Dentons. Jest specjalistą w transakcjach fuzji i przejęć w branży nieruchomości oraz inwestycjach private equity w tym sektorze. Był wielokrotnie wyróżniany w międzynarodowych rankingach prawników, jako ekspert prawa nieruchomościowego.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA