fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Taylor Wessing otwiera nowe biuro w Korei Południowej

Raimund Cancola
Informacja Prasowa
To kolejna ekspansja Taylor Wessing, polegająca na stworzeniu joint venture z DR & AJU International Law Group - jedną z wiodących koreańskich kancelarii prawnych z zespołem 18 partnerów oraz ponad 100 prawników.
Rozwój ten jest kolejnym krokiem w ramach strategii wzmacniania obecności Taylor Wessing na rynku azjatyckim. Dzięki tej współpracy po raz kolejny powiększa się oferta kancelarii dedykowana przedsiębiorcom z Europy oraz Azji, zainteresowanym transakcjami typu cross-border oraz inwestorom poszukującym nowych rynków dla swoich inwestycji.
- Azja, to jeden z najbardziej dynamicznych regionów świata. Ze względu na dobrze rozwiniętą i nadal ewoluującą gospodarkę, znaczenie Korei na kontynencie azjatyckim nieustannie wzrasta. Kraj ten jest uznany na całym świecie za dominujący w rozwijających się sektorach gospodarczych tj. technologia oraz branżach opartych na wiedzy. Jako branże przyszłości właśnie te sektory stoją w centrum uwagi - komentuje rozszerzenie firmy Raimund Cancola, Managing Partner Taylor Wessing CEE.
- DR & AJU International Law Group jest wiodącą kancelarią prawną która posiada imponującą historię. Nowe biuro umożliwi świadczenie naszym klientom kompleksowych usług na terenie Azji - dodaje Raimund Cancola.
Sonny Sung-Hoon Im, Partner, DR & AJU, podkreśla: „W trakcie naszej wieloletniej praktyki zdobyliśmy w Korei doskonałą reputację. Współpracowaliśmy z najlepszymi firmami prawniczymi z całego świata, co pozwoliło nam dobrze poznać region oraz zdobyć doświadczenie w zakresie świadczenia wszechstronnych usług prawnych jako międzynarodowa kancelaria. Uważamy, iż RHTLaw Taylor Wessing to wyjątkowy partner dla naszych klientów. Nasza współpraca stanowi znak zaufania w regionie „ASEAN" który staje się coraz ważniejszy. Jesteśmy przekonani, iż dzięki synergii występującej między nami, nasze partnerstwo zapewni nam prestiż w regionie i stworzy dla naszych klientów szerokie możliwości."
Poprzez partnerstwo z DR & AJU, Taylor Wessing otwiera dla swoich klientów kolejne rynki i mając możliwość współpracy z ponad 1000 prawnikami z 24 biur w Europie, na Bliskim Wschodzie oraz w Azji.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA