fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ochrona zdrowia

Hofman: Atak na profesora Chazana jest skandalem

Adam Hofman
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
- Takich szlachetnych ludzi jak profesor Chazan należy bronić - uważa rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman
Profesorowi Bohdanowi Chazanowi grozi utrata prawa do wykonywania czynności lekarskich. Decyzję w tej sprawie podejmie Naczelna Rada Lekarska. Wniosek w tej sprawie złożył wiceminister zdrowia. Czytaj więcej
W obronie oskarżonego profesora stanął rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman. - Moje dzieci rodziły się w szpitalu Świętej Rodziny. Pan prof. Chazan zagrożoną ciążę mojej żony doprowadził do końca i widziałem przez ten czas ciąży, jak on opiekuje się pacjentami. To jest jeden z najszlachetniejszych ludzi, jakich poznałem - powiedział Adam Hofman w rozmowie z Rmf.fm.
- To jest człowiek, który społecznie buduje szpitale w zagrożonych, różnych częściach świata - w Afryce, tam, gdzie są trzęsienia ziemi, dla kobiet szpitale położnicze. To jest człowiek najszlachetniejszy, elita w najlepszym tego słowa znaczeniu. Atak na niego jest skandaliczny, no po prostu skandaliczny - dodał polityk PiS.
- Prof. Chazan to jest człowiek, dzięki któremu polska służba zdrowia jest lepsza. Arłukowicz z Neumannem to są po prostu faceci, którzy nie dorastają mu do pięt - uważa Hofman.
Źródło: rmf24.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA