fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sądownictwo

Chciała się zabić, z powodu wpisów w internecie

Policjanci z Katowic uratowali młodą kobietę, która chciała skoczyć z mostu na trasę szybkiego ruchu. – Powodem jej działania były obraźliwe wpisy w sieci – mówią funkcjonariusze.
Oficer z katowickiej komendy dostał zgłoszenie o młodej kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo „na różowym moście". – Mamy takie dwa w mieście. Jeden nad autostradą A4, a drugi nad Drogową Trasą Średnicową – mówi kom. Jacek Pytel, rzecznik katowickiej policji.
Patrole podjechały pod oba. Na kładce nad DTŚ-ką zauważyli młodą kobietę. – Zdążyła przejść już przez barierę mostu. Nie pozwalała podejść do siebie – mówi kom. Pytel.
Policjanci zagadali jednak kobietę. Potem drugi złapał ją i obaj już przeciągnęli przez barierę kładki. Na miejsce wezwano pogotowie. Młoda kobieta trafiła do szpitala. – Jeszcze zanim zabrała ją karetka powiedziała nam, że przyczyną jej działań były obraźliwe wpisy w internecie – mówi kom. Pytel.
Dodaje, że policja będzie je sprawdzać. – Jeśli doszło do obrażania kobiety, jej zniesławienia to autorzy mogą usłyszeć zarzuty – dodaje policjant.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA