fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Teatr

Dodatkowe spektakle "Klątwy" w kwietniu

"Klątwa"; Fot. Tomasz Wiech
Teatr IMKA
Ze względu na brak biletów i bardzo duże zainteresowanie pierwszym odcinkiem serialu "Klątwa, odcinki z czasu beznadziei" Moniki Strzępki i Pawła Demirskiego, Łaźnia Nowa i Teatr IMKA wznawiają go już w kwietniu.
"Don't mess with Jesus" będzie grany 24, 25, 26 i 27 kwietnia na scenie Łaźni Nowej w Krakowie oraz 13, 15 i 16 kwietnia w Teatrze IMKA w Warszawie. Bilety już w sprzedaży.
Przypomnijmy, że punktem wyjścia serialu Strzępki i Demirskiego jest tajemnicza śmierć prawie wszystkich polskich posłów, upadek mediów i ucieczka prezydenta. Wszyscy stają w obliczu Chrystusa, który powraca na ziemię, by zaprowadzić porządek.
W związku ze zmianami terminów - premiera drugiego odcinka "Lekcja reiigii" zostaje przeniesiona na maj. Ci, którym mimo wszystko, nie uda się obejrzeć odcinka pierwszego, będą mogli zobaczyć streszczenie tego, co było poprzednio w odegranym przez zespół skrócie „Previously on..." - montażu wybranych scen z poprzedniego odcinka. Jak to w teatrze – montaż zostanie zagrany w żywym planie. Producenci zamierzają również pokazywać serial w całości. Informacje wkrótce.
„Klątwa, odcinki z czasu beznadziei" E01: „Don't mess with Jesus"
reżyseria: Monika Strzępka
dramaturgia: Paweł Demirski
scenografia i kostiumy: Michał Korchowiec
muzyka: Jan Suświłło
wideo: Tomasz Michalczewski
obsada: Klara Bielawka, Krzysztof Dracz. Dobromir Dymecki,  Anna Kłos-Kleszczewska, Radomir Rospondek, Alona Szostak, Paweł Tomaszewski.
Daty spektakli:
E01: Don't mess with Jesus
Imka: 13, 15-16 kwietnia 2014
Łaźnia Nowa: 24-27 kwietnia 2014
E02: Lekcja religii
Łaźnia Nowa: 16- 18 maja 2014
Imka: 22 – 25 maja
Bilety na obydwa odcinki są w sprzedaży.
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA