fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Sport

Real się poddaje. Bale nie trafi latem do Madrytu

fot. James Boyes
Creative Commons Uznanie Autorstwa 2.0
Real Madryt nie zdołał namówić Tottenhamu do sprzedaży swojego gwiazdora. Władze hiszpańskiego klubu wierzą, że prędzej czy później Gareth Bale dołączy do ich zespołu
Zarząd Królewskich nie dokona transferu w najbliższym czasie, jednak jest przekonany, że Bale dołączy do nich w przeciągu najbliższych dwunastu miesięcy.
Real nie krył swojego podziwu dla talentu walijskiego zawodnika, a publicznie o chęci sprowadzenia na Santiago Bernabeu piłkarza Tottenhamu wypowiadał się prezes Florentino Perez i nowy asystent trenera Carlo Ancelottiego, Zinedine Zidane.
Hiszpańska gazeta Marca ogłosiła dziś, że klub poddał się w staraniach pozyskania Bale. Tottenham wielokrotnie powtarzał, że nie ugną się pod naciskami Królewskich i ich największa gwiazda wypełni obowiązujący kontrakt.
Na stronie gazety pojawiło się oświadczenie: "Real Madryt postanowił wstrzymać próbę podpisania kontraktu z Garethem Balem. Po otrzymaniu kolejnego "nie" ze strony Tottenhamu, Florentino Perez i jego zarząd zrozumieli, że zawiązanie umowy z Balem, jeszcze tego lata, jest niemożliwe. Daniel Levy, prezes angielskiego klubu, nie jest otwarty na negocjacje, a w obliczu takiej nieelastyczności, osiągnięcie jakiejkolwiek umowy jest niemożliwe."
Agent Bale'a - Jonathan Barnett przyznał, że Madryt nie złożył jeszcze żadnej oficjalnej oferty, a skrzydłowy koncentruje się obecnie na powrocie do treningów przed nadchodzącym sezonem.
Bale ma przed sobą jeszcze 3-letni kontrakt, ponadto zaproponowano mu wyższe wynagrodzenie opiewające na kwotę 130 tysięcy funtów tygodniowo.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA