fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Luksusowa samotnia na kanadyjskiej wyspie w kształcie serca

vladi-private-islands.de
To najbardziej romantyczna wyspa świata - zachwala agencja zajmująca się jej sprzedażą.

Wyspa Navy's Acre znajduje się w kanadyjskiej prowincji Ontario i ma powierzchnię około 6 tys. metrów kwadratowych. Do kupienia jest za 1,43 mln dolarów amerykańskich, czyli około 5,4 mln złotych.

Navy'a Acre kształtem zbliżona jest do kształtu serca, porośnięta sosnami i otoczona krystalicznie czystą niebieską wodą Georgian Bay - wielkiej zatoki Jeziora Huron.

Na wyspie są trzy domy oraz chata z czterema kojami - w sumie na wyspie są miejsca noclegowe dla 12 osób. Idealne miejsce na wakacje w dużym gronie.

Główny dom na Navy's Acre ma powierzchnię ponad 100 metrów kwadratowych, na których jest duży salon, jadalnia, kuchnia, duża łazienka i duży pokój bawialny na antresoli, z którego rozciąga się przepiękny widok na zatokę. 

Do tego jest wyposażony w kominek, ponieważ zimowe temperatury na wyspie mogą dawać się we znaki. W chłodniejsze zimy temperatura spada tam do -15 stopni C. W domu jest też duża garderoba, pralnia, pracownia oraz komórka.

W domu dla gości są trzy sypialnie oraz duża łazienka z wanną i prysznicem.

Na w przeważającej części kamienistej wyspie jest też niewielka piaszczysta plaża, a także miejsca do opalania na pomostach i specjalne miejsce na grilla z kamiennym i żeliwnym paleniskiem.

Wyspa jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu z dziećmi. Woda nie jest zbyt głęboka, można tam jednak łowić ryby, pływać na kajakach i kąpać się w płytszej części. Idealne miejsce na wakacje.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA