fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Patryk Jaki: Więcej nie dało się zrobić

Patryk Jaki
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Patryk Jaki, który według sondażowych wyników wyborów samorządowych w Warszawie przegrał wybory prezydenckie w I turze z Rafałem Trzaskowskim (kandydat Koalicji Obywatelskiej miał uzyskać 54,1 proc., Patryk Jaki - 30,9 proc.) podkreślał, że mimo porażki w Warszawie "ciężką pracą w Warszawie" Zjednoczona Prawica "dołożyła cegiełkę do tego, ze Zjednoczona Prawica znów wygrała w Polsce".

- Chciałbym rozpocząć od można powiedzieć nowej tradycji, mianowicie chciałbym bardzo serdecznie pogratulować Rafałowi Trzaskowskiemu i życzyć mu powodzenia. Im lepiej będzie mu szło, tym lepiej będzie rozwijała się Warszawa - podkreślił Jaki.

- Chciałbym powiedzieć, że mogliśmy zrobić więcej, ale to byłaby nieprawda. Zrobiliśmy wszystko co dało się zrobić - przekonywał Jaki

- Wiele wskazuje na to, że to jest najlepszy wynik naszej formacji od lat tutaj - podkreślił kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

- Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. Na pewno naszą ciężką pracą dołożyliśmy cegiełkę do tego, ze Zjednoczona Prawica znów wygrała w Polsce - podkreślił Jaki, który zwrócił uwagę, że Zjednoczona Prawica prawdopodobnie wygrała wybory na Mazowszu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA