fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Kosiniak-Kamysz: Stoję po stronie demokratycznego państwa prawa

Fotorzepa, Jerzy Dudek
- Przed pierwszą turą wyborów prezydenckich nie było poważnej dyskusji i poważnych tematów. Wiem, że dla moich wyborców debata jest bardzo ważna - powiedział lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

- Mam nadzieję, że te wybory zakończą się dla Polski jak najlepiej - powiedział lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. - Ja stoję po stronie demokratycznego państwa prawa, wartości konstytucyjnych. To wszystko, co wiąże się z przyzwoitością. Ta przyzwoitość musi nam towarzyszyć do ostatniego dnia. Oczekujemy poważnej debaty tych, którzy weszli do drugiej tury - dodał. - Ta debata powinna być wyrażeń szacunku dla wyborców. Zabrakło jej przed pierwszą turą, a teraz jest niezbędna. Nie było poważnej dyskusji i poważnych tematów. Wiem, że dla moich wyborców będzie to bardzo ważne i wiem, że zachowają się przyzwoicie - podkreślił.

Kosiniak-Kamysz zaznaczył także, że "esencją demokracji jest przedstawianie wizji programu dla Polski". - To, co robiłem przez dziewięć miesięcy kampanii, to przedstawianie konkretnego programu. Oczekujemy i wzywamy do debaty, która dla wielu wyborców jest bardzo ważna. Oczekujemy też współpracy i budowania mostów, nie murów - stwierdził.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA