fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Sasin: Trzaskowski to nie wsparcie rodziny, ale walka z rodziną

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
- Będziemy wybierać pomiędzy zachowaniem naszych tradycyjnych wartości w modelu rodziny jako związku kobiety i mężczyzny. Będziemy decydować o tym czy polskie dzieci będą chronione przed propagandą, przed narzucaniem im ideologii LGBT, czy polskie dzieci zostaną ochronione przed prawem do adopcji przez małżeństwa homoseksualne, czy zachowamy wartości, które kształtowały nas jako naród, jako społeczeństwo przez setki lat czy ponad tysiąc lat - mówił o niedzielnych wyborach na antenie Radia Maryja Jacek Sasin.

Sasin stwierdził, że drugą opcją w wyborach jest pójście „drogą innych społeczeństw Europy, gdzie możemy obserwować opłakane dzisiaj skutki odrzucenia systemu wartości opartego na chrześcijańskiej moralności”. A zdaniem wicepremiera Rafał Trzaskowski jest kandydatem, który „nie ukrywa swojego stosunku do spraw związanych z moralnością człowieka”.

- Jako prezydent Warszawy dopuścił do szerokiego zaangażowania środowisk LGBT np. poprzez to, co dzieje się w warszawskich szkołach. Ta propaganda kierowana do dzieci, to tzw. tęczowe piątki, które mają służyć „edukacji” najmłodszych, młodych ludzi, warszawiaków w stronę akceptacji ideologii LGBT - powiedział Sasin.

- Rafał Trzaskowski mówił, że jego marzeniem jest, aby jako prezydent Warszawy mógł udzielić ślubu osobom tej samej płci, więc on będzie – gdyby został prezydentem Rzeczypospolitej – prezydentem, który będzie niezwykle agresywnie narzucał Polakom takie rozwiązania. Natomiast pan prezydent Andrzej Duda jest dzisiaj gwarantem tego, że Polsce i Polakom to ideologiczne szaleństwo zostanie zaoszczędzone, to co zostało zawarte w Karcie Rodziny, (…) ochrona od ideologii, ochrona od narzucania sposobu życia, który nie jest przez większość Polaków akceptowany - komentował wicepremier.

Według Sasina Trzaskowski „jest przede wszystkim kandydatem niewiarygodnym, który próbuje mamić Polaków różnymi obietnicami, których nie ma zamiaru realizować”. - Reprezentuje środowisko polityczne Platformy Obywatelskiej. Partie, która słynie z tego i jej znakiem firmowym jest to, że nie dotrzymuje żadnych obietnic i żadnych zobowiązań. A nawet więcej, jest w stanie działać zupełnie odwrotnie – tak jak było to w przypadku podniesienia wieku emerytalnego - mówił.

- Chodzi tylko i wyłącznie o władzę, o odsunięcie Prawa i Sprawiedliwości od władzy i przerwanie realizacji programów, które Prawo i Sprawiedliwość wspólnie z panem prezydentem od 5 lat realizuje - stwierdził Jacek Sasin.

Źródło: Radio Maryja
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA