fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Kidawa-Błońska: W II turze stanę do debaty z prezydentem Andrzejem Dudą

tv.rp.pl
- Debata ma sens, kiedy kandydaci stają 1 na 1. Debaty w kilka osób nie mają takiej temperatury - powiedziała w Polsat News Małgorzata Kidawa-Błońska.

Małgorzata Kidawa-Błońska w Polsat News odniosła się do słów kandydata Lewicy na prezydenta Roberta Biedronia, który powiedział, że nie ma szansy na wygraną z Andrzejem Dudą. - Wygra najlepszy kandydat, a najlepszym kandydatem jest kandydat progresywny, postępowy, europejski i nowoczesny - mówił Biedroń. Kidawa-Błońska przypomniała, że "kampania wyborcza jeszcze się nie rozpoczęła”. Zadeklarowała również, że stanie do debaty z prezydentem Andrzejem Dudą w II turze. - Debata ma sens, wtedy kiedy kandydaci stają 1 na 1. Debaty w kilka osób nie mają takiej temperatury - stwierdziła.  

Kidawa-Błońska powiedziała także, że dla jej prezydentury najważniejsze będzie bezpieczeństwo Polaków. - Od bezpieczeństwa ekonomicznego po bezpieczeństwo dotyczące naszego zdrowia, dotyczące klimatu. Nie ma spotkania, na którym Polacy by o tym nie rozmawiali - oceniła. 

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA