fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory prezydenckie 2020

Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Szymon Hołownia to kolejny prawicowy kandydat

tv.rp.pl
- Po wcześniejszych wypowiedziach Szymona Hołowni możemy mniej więcej wiedzieć, po której stronie sceny politycznej on się sytuuje - powiedziała w programie „Onet Opinie” posłanka Lewicy Agnieszka Dziemianowicz-Bąk.

Julia Pitera i Agnieszka Dziemianowicz-Bąk były gośćmi w programie "Onet Opinie”. Rozmawiano między innymi na temat Szymona Hołowni, który zdecydował się wystartować w wyborach prezydenckich. - Z punktu widzenia lewicy, to jest kolejny prawicowy kandydat - powiedziała Dziemianowicz-Bąk. - Mam wrażenie, że do tej pory jeszcze nie pojawił się kandydat, który mógłby się zmierzyć z urzędującym prezydentem - dodała.


Julia Pitera także odniosła się do zbliżających się wyborów prezydenckich. - Muszę mieć pewność, że człowiek, który obejmie ten urząd, będzie umiał swoim autorytetem posprzątać politykę - podkreśliła. - Narzuci powagę urzędu i przywróci autorytet państwu - dodała. Pitera została zapytana także, czy by zagłosowała na Adriana Zandberga. - Jest on radykałem. Musiałbym bardzo to przemyśleć - stwierdziła.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA