fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dentons wyróżniony jako Międzynarodowa Firma Prawnicza Roku przez The Lawyer

Kancelaria Dentons została ogłoszona „Międzynarodową Firmą Prawniczą Roku" podczas „The Lawyer Awards", ceremonii przyznawania jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży prawniczej. Ceremonia odbyła się w Londynie, w dniu 27 czerwca 2017 roku.

Dentons pokonał wielu silnych konkurentów i został uhonorowany za nieustającą, globalną ekspansję. W ostatnich 12 miesiącach szyld Dentons pojawił się w Australii, Kolumbii, Meksyku, Kostaryce, Gwatemali, Panamie i Holandii. Wpływ na przyznanie wyróżnienia miały też innowacyjne rozwiązania w postaci serwisów Nextlaw Labs oraz Nextlaw Global Referral Network, a także sukcesy w obsłudze klientów we wszystkich regionach.

- To ważne wyróżnienie dowodzi, że dzięki wsparciu Dentons, nasi klienci mogą rozwijać biznes na całym świecie, jednocześnie mając pewność, że jest to wsparcie na najwyższym poziomie - powiedział Arkadiusz Krasnodębski, Poland Managing Partner.

Wyróżnienie The Lawyer to tylko jedno z szeregu znaczących wyróżnień Dentons w ostatnim czasie. Miesiąc temu firma zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Innowacyjna, międzynarodowa firma prawnicza" na ceremonii „Legal Week Innovation Awards". Otrzymała tytuł „Najlepiej zarządzanej międzynarodowej kancelarii prawnej" w tegorocznej edycji „Managing Partners' Forum (MPF) Awards for Management Excellence". Ponadto, jako jedyna w historii firma prawnicza, w dwóch kolejnych latach zdobyła wyróżnienie „Best Performing Legal Brand" przyznawane przez MPF Awards. Kancelarii Dentons udało się również zdobyć tytuł „Najbardziej innowacyjnej firmy prawniczej z siedzibą poza Wielką Brytanią" na ubiegłorocznej ceremonii Business Leadership Awards organizowanej przez The Lawyer.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA