fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Awanse w kancelarii CMS

Adriana Andrzejewska, Michal Bork, Łukasz Dynysiuk, Tomasz Sancewicz, Konrad Werner, Agnieszka Ziółek
materiały prasowe
Wraz z nowo mianowanymi, kancelaria CMS na polskim rynku liczy obecnie 20 partnerów oraz 19 prawników w randze counsel.

Kancelaria CMS konsekwentnie stawia na rozwój wyspecjalizowanych zespołów branżowych oraz specjalistycznych usług prawnych, nominując w tym roku na stanowisko counsel:

- Adrianę Andrzejewską specjalizującą się w obsłudze transakcji nieruchomościowych

- Michała Borka doradzającego przy projektach budowlanych i nieruchomościowych

- Łukasza Dynysiuka specjalizującego się w doradztwie podatkowym i korporacyjnym

- Tomasza Sancewicza eksperta w zakresie prawa pracy

- Konrada Wernera specjalizującego się w finansowaniu projektów nieruchomościowych

- Agnieszkę Ziółek specjalizującą się w finansowaniach oraz restrukturyzacjach i upadłościach

Wszystkie nominacje weszły w życie 1 maja br. Wraz z nowo mianowanymi, kancelaria CMS na polskim rynku liczy obecnie 20 partnerów oraz 19 prawników w randze counsel.

„Tegoroczne awanse potwierdzają rozwój praktyk reprezentowanych przez nowych counseli oraz nasze plany dalszego rozwoju w tych obszarach" – podkreśla Małgorzata Surdek, partner zarządzający kancelarią CMS na polskim rynku.

Adriana Andrzejewska, adwokat, od 10 lat doradza klientom z sektora nieruchomości. Specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, towarzysząc polskim i międzynarodowym firmom w całym procesie sprzedaży i nabywania aktywów, od badania stanu prawnego nieruchomości, negocjacji, poprzez bieżącą obsługę klientów. Adriana jako counsel ma zamiar rozwijać usługi kancelarii CMS na rynku nieruchomości hotelowych. W CMS od 2016 r.

Michal Bork, radca prawny w zespole nieruchomości i budownictwa od ponad 10 lat doradza przy inwestycjach budowlanych, a także w sporach cywilnych i administracyjnych dotyczących sektora budowlanego. Obszar jego specjalizacji obejmuje także doradztwo przy transakcjach nieruchomościowych, w szczególności przy nabywaniu i sprzedaży nieruchomości biurowych, centrów handlowych oraz spółek posiadających nieruchomości. Z CMS związany jest od 2006 r.

Łukasz Dynysiuk, pracuje w zespole podatkowym będącym częścią praktyki transakcji i prawa spółek, zajmując się doradztwem w zakresie prawa handlowego oraz podatkowego. Do jego obszarów specjalizacji należy planowanie podatkowe oraz opracowywanie efektywnych struktur podatkowych. Posiada także wieloletnie doświadczenie przy transakcjach fuzji i przejęć, przy których doradzał w zakresie aspektów podatkowych. Jako counsel będzie wspierać rozwój praktyki podatkowej CMS, pozyskując osobne projekty podatkowe niezależne od innych prac kancelarii. W kancelarii od 2011 r.

Tomasz Sancewicz, radca prawny, z CMS związany od ponad 12 lat. Specjalizuje się w prawie pracy. Pomaga międzynarodowym i krajowym pracodawcom, m.in. przy zatrudnianiu załogi, transferach pracowników, restrukturyzacjach, sporach sądowych, dochodzeniach wewnętrznych (np. antymobbingowych), relacjach ze związkami zawodowymi. Doradza także w sprawach pracowniczych przy transakcjach fuzji i przejęć, w tym transgranicznych połączeniach kapitałowych. Jako counsel w zespole prawa pracy Tomasz będzie rozwijał projekty pracownicze oraz związane z compliance, współpracując z zespołem white-collar i prawa karnego np. przy pracowniczych postępowaniach wewnętrznych. Od czterech lat jest rekomendowany w rankingu Legal 500 w kategorii prawo pracy.

Konrad Werner, radca prawny, lider praktyki finansowania nieruchomości w warszawskim biurze CMS. Prawem bankowym zajmuje się od prawie 12 lat, specjalizuje się w transakcjach finansowania nieruchomości oraz innych przedsięwzięć inwestycyjnych. Jego doświadczenie zawodowe obejmuje jednak również doradztwo regulacyjne dla sektora bankowego, w tym przy połączenia transgraniczne oraz międzynarodowe transakcje sekurytyzacji komercyjnych wierzytelności bankowych, transakcje nabycia większościowego pakietu akcji czy przekształcenia własnościowe. W CMS od 2005 r.

Agnieszka Ziółek, radca prawny z jedenastoletnim doświadczeniem, specjalizuje się w doradztwie dla banków, przedsiębiorstw oraz funduszy przy transakcjach finansowania i restrukturyzacjach finansowych, w tym refinansowaniach, emisjach obligacji oraz procesach przeniesienia zobowiązań kredytowych w związku ze zmianami własnościowymi, a także procesach restrukturyzacji związanych z problemami finansowymi. W ostatnich latach, z ramienia Stowarzyszenia Praktyków Restrukturyzacji brała czynny udział w pracach zespołu Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Ministerstwa Gospodarki nad nowelizacją prawa upadłościowego oraz przygotowaniem ustawy prawo restrukturyzacyjne. W ostatnim rankingu Chambers Europe uznana jako Associate to watch. Jako counsel będzie rozwijać praktykę usług restrukturyzacyjnych, którą kieruje w ramach praktyki bankowości i finansów międzynarodowych. Z kancelarią związana jest od 6 lat.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA