fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Plastikowy kubek w Winterfell: Wpadka w "Grze o tron"

Twitter
W jednej ze scen czwartego odcinka ósmego sezonu "Gry o tron" na stole, przed jedną z głównych bohaterek serialu, Daenerys Targaryen, pojawił się plastikowy kubek - co zauważyli fani serialu.

W scenie uczty po zwycięstwie odniesionym nad siłami Nocnego Króla na jednym z  ujęć widać, że przed Daenerys stoi plastikowy kubek, który wygląda jak kubek ze Starbucksa (ze względu na kolorystykę i widoczne na nim logo).

Niektórzy fani nie kryli rozczarowania, że po niemal dwóch latach, przez które musieli czekać na ostatni sezon serialu, otrzymali produkt, w którym zdarzają się takie wpadki.

Inni żartowali, że barista w Starbucksie, który zawsze umieszcza na kubku imię osoby zamawiającej kawę, mógł mieć w przypadku Daenerys problem, ponieważ bohaterka serialu za każdym razem, gdy się przedstawia, używa licznych, przysługujących jej tytułów, które mogłyby nie zmieścić się na kubku.

Pojawiły się również spekulacje co do tego skąd bohaterka "Gry o tron" mogła wziąć kubek kawy ze Starbucksa w Winterfell:

Źródło: Newsweek
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA