fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Irańczyk uwiódł 23 kobiety jako Messi? Parastesh zaprzecza

Instagram
Reza Parastesh, znany sobowtór Lionela Messiego, miał uwieść 23 kobiety podając się za słynnego piłkarza Barcelony - podaje hiszpańska "Marca". Irańczyk zapewnia jednak, że historia jest fałszywa.

Parastesh występuje jako "Messi" od 2017 roku, kiedy ojciec zrobił mu zdjęcie w koszulce gwiazdora FC Barcelony. Zdjęcie szybko obiegło internet ze względu na duże podobieństwo Irańczyka do słynnego argentyńskiego piłkarza.

Od tego czasu Parastesh zaczął jeszcze bardziej upodabniać się do Messiego - zapuścił brodę i przyciął włosy tak, jak kapitan Barcelony.

Kiedy historia o tym, że 23 kobiety miały pozwać Parastesha za to, że uwiódł je jako Messi, 26-letni Irańczyk w rozmowie z serwisem Omasport.com zaprzeczył, jakoby spał z 23 kobietami.

- Informacja rozprzestrzenia się w muzułmańskich krajach i to jest katastrofa - podkreślił Parastesh, który twierdzi, że był już kilka razy obiektem ataków ze względu na tę informację, również ze strony członków swojej rodziny. Parastesh umieścił też nagranie na swoim oficjalnym profilu na Instagramie apelując, by nie "bawić się jego reputacją i wiarygodnością". - Gdyby ta informacja była prawdziwa, byłbym już w areszcie - dodał. 

- Nie wierzcie temu, to nieprawda - podsumował zapowiadając podjęcie kroków prawnych, które mają "oczyścić jego nazwisko".

Źródło: Marca
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA