fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Stoimy na straży spokojnej starości - Domy Opieki Olimp

Znalezienie odpowiedniego domu opieki dla rodziców lub dziadków należy do jednej z trudniejszych decyzji, jaką trzeba podjąć. Wymagać tego może trudny stan zdrowia lub brak odpowiednich warunków do opieki we własnym domu. Należy pamiętać, że oddanie osoby chorej lub starszej do domu opieki to wyraz głębokiej troski o jej dobro. W domach opieki Olimp zapewniamy naszym pensjonariuszom ciszę i spokój w komfortowych warunkach, całodobowa opiekę oraz zdrowe wyżywienie. Oddając najbliższych w nasze ręce gwarantujesz im odpoczynek i spokojną rekonwalescencję.

Domy opieki Olimp zlokalizowane są w bliskiej odległości od Warszawy, w województwie mazowieckim – Majdanie, Sulejówku i Nadmie. Bezproblemowy dojazd z centrum Warszawy jest niezwykle wygodny dla osób mieszkających i pracujących w stolicy – Twoi bliscy są w zasięgu ręki, jednak z dala od gwaru i zanieczyszczeń wielkiego miasta.

Wykwalifikowana kadra

Nasze domy opieki Olimp stworzyliśmy z myślą o tych, którzy poszukują drugiego domu z wykwalifikowaną opieką medyczną. Wszystkich pacjentów obdarzamy troską, szacunkiem i ciepłem. Naszym celem jest stworzenie domowej i rodzinnej atmosfery, ponieważ chcemy, żeby nasi pacjenci czuli się u nas jak najlepiej. Z pasją i zaangażowaniem zajmujemy się wszystkimi pacjentami. Wiemy, jak trudne jest zamieszkanie w domu opieki, dlatego dużą wagę przykładamy do tego, by obdarzyć nowe osoby specjalną opieką/ życzliwością.

Domowe wyżywienie

Wiele pacjentów skierowanych do domu opieki wymaga utrzymania specjalnej diety ze względu na stan zdrowia, np. cukrzycę, otyłość, czy choroby serca. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie wymagania dietetyczne, ponieważ posiłki przygotowujemy każdego dnia, na miejscu, ze świeżych i lokalnych produktów. Zależy nam na tym, aby osoby mieszkające u nas nie czuły się jak w szpitalu, tylko jak w domu. Przygotowując posiłki kierujemy się tym, aby posiadały wszelkie wartości odżywcze, a jednocześnie były smaczne dla naszych mieszkańców.

Komfortowe pokoje

Nasze domy pełne są zieleni. Każdy pokój urządzony jest w sposób przytulny i praktyczny. Mieszkańcy znajdą w nim wszystko, co niezbędne – wygodne łóżko, czy szafę na ubrania. Posiadamy pokoje indywidualne, 2 lub 3-osobowe. Wszystkie dostosowane są do osób starszych i niepełnosprawnych, tak samo jak łazienki. Bezpieczeństwo naszych pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu. Ponadto, w każdym domu są liczne tarasy i balkony, a także pokoje wspólne, w których mieszkańcy spędzają czas na oglądaniu telewizji, rozmowach i grach.

Na łonie natury

1/3 powierzchni domu opieki w Sulejówku to tereny zielone. Położony w pobliżu mazowieckiego parku krajobrazowego, zaledwie 18 km od Warszawy. Stanowi prawdziwą oazę dla rekonwalescentów, dzięki panującej tam ciszy, spokoju i sprzyjającym warunkom klimatycznym. Ośrodek w Majdanie otoczony jest drzewami iglastymi i liściastymi, co również pozwala pensjonariuszom na obcowanie z przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku. Dom opieki w Nadmie to niewielki ośrodek, znajdujący się tuż nad rzeką Czarną, w pobliżu terenów zielonych. Nadma to niewielka wieś sąsiadująca z Markami, w której panuje cisza i spokój, a czas płynie powoli. W każdej z dostępnych lokalizacji pensjonariusze mogą korzystać z ogrodów i przepięknych terenów zielonych, co sprzyja rekonwalescencji i utrzymaniu dobrego samopoczucia.

Radosna starość

Osoby niepełnosprawne i z ograniczeniami ruchowymi znajdą u nas przestrzeń dopasowaną do ich wymagań, a także specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską. Posiadamy specjalną ofertę dla chorych na Alzheimera, ponieważ wiemy, że opieka nad tymi pensjonariuszami wymaga odpowiednio wykwalifikowanego personelu. Nasze domy prywatne to też miejsca, w których seniorzy odnajdą spokój i radość w swoim wieku emerytalnym. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszych prywatnych domów opieki Olimp. Każdy pensjonariusz stanie się częścią naszej rodziny.

 

Teresa Prymek

Domy Opieki „Olimp”

http://www.domyopiekiolimp.pl/

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA