fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Służby mundurowe

Augustów: Porsche Cayenne za 120 tys. zł skradzione najpierw w Rosji, teraz z komendy policji

Bloomberg
W nocy z 11 na 12 czerwca, około godziny 2.45, z parkingu przy Komendzie Powiatowej Policji w Augustowie został skradziony samochód marki Porsche Cayenne. To nie pierwszy samochód jaki zginął z policyjnego parkingu na Podlasiu. Kilka lat temu w Sejnach złodzieje zabrali mercedesa.

Informację o kradzieży podlaska policja podała na swojej stronie internetowej. Skradzione Porsche Cayenne, na rosyjskiej X340TO77, jest koloru czarnego, a wyprodukowano je w 2010 roku. "Prosimy wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do pomocy w odnalezieniu pojazdu o jak najszybszy kontakt z Komendą Powiatową Policji w Augustowie pod numerem telefonu /87/ 564 10 00, bądź z najbliższą jednostką Policji telefon 997" - apelują funkcjonariusze.

Porsche w ręce policji trafiło w styczniu. W połowie miesiąca patrol Straży Granicznej zatrzymał do kontroli samochód marki Porsche Cayenne. Autem jechał 50-letni Rosjanin. Kontrola pod kątem legalności pochodzenia wykazała, że auto figuruje w bazie Interpol jako skradzione na terytorium Rosji.

Szacunkowa wartość samochodu to 120 tys.

Jak podkreśla "Kurier Poranny", to co najmniej trzeci samochód, który na Podlasiu zniknął z terenów należących do policji. W 2015 roku z policyjnego, strzeżonego parkingu w Sejnach złodzieje ukradli Mercedesa. Rok wcześniej z placu manewrowego przy komendzie a Augustowie zniknął Fiat Bravo.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA