fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rząd PiS

Joachim Brudziński: Koalicjanci chcą mieć głos? Niech wygrają wybory

Fotorzepa, Piotr Guzik
Europoseł PiS Joachim Brudziński radzi swoim partyjnym kolegom z Sejmu, aby nie głosowali sprzeczne ze stanowiskiem klubu. "Nie wyginajcie się, bo skończycie jak LPR, Migalski albo Kowal" - napisał.

Po posiedzeniu klubu PiS Ryszard Terlecki poinformował o zawieszeniu negocjacji z Solidarną Polską i Porozumieniem w sprawie rekonstrukcji rządu.

Zdaniem Kaczyńskiego negocjacje z koalicjantami nie mają sensu, ponieważ "dotychczasowi koalicjanci występują innym programem, z innymi pomysłami, z innymi wskazaniami do głosowań niż cały klub".

- Prezes stanowczo ostrzegł tych, którzy by chcieli inaczej głosować niż wskazuje to partia. Powiedział, że mogą być surowe konsekwencje za niesubordynację, łącznie z zawieszeniem w prawach członka partii oraz utratą wszelkich stanowisk i funkcji, zarówno w Sejmie, jak i w okręgach - powiedział Terlecki.

Stanowisko swojej partii na Twitterze skomentował europoseł PiS Joachim Brudziński. "Prezes Jarosław Kaczyński jak zawsze, krótko i na temat. Jeżeli nasi koalicjanci chcą mieć głos decydujący w Sejmie, to niech wygrają wybory tak jak prezes Kaczyński. Dla kolegów z PiS, którzy (jak baca nad strumieniem) się wahają, mam dobrą radę, nie ”wyginajcie się”, bo skończycie jak LPR, Migalski albo Kowal" - napisał Brudziński.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA