Reklama

Po premierze minister. Koronawirus w rosyjskim rządzie

Rosyjski minister budownictwa Władimir Jakuszew oraz jego zastępca Dmitrij Wołkow zakazili się koronawirusem - poinformowała w piątek służba prasowa resortu.

Aktualizacja: 01.05.2020 22:22 Publikacja: 01.05.2020 22:08

Po premierze minister. Koronawirus w rosyjskim rządzie

Foto: fot. minstroyrf.ru

qm

- Będę poddany leczeniu pod nadzorem lekarzy w szpitalu miejskim. Pozostanę w kontakcie - powiedział minister Jakuszew, cytowany przez serwis prasowy ministerstwa. Obowiązki szefa resortu przejmie tymczasowo Nikita Stasiszin, jeden z wiceministrów.

W komunikacie podkreślono, że zarówno u Jakuszewa, jak i Wołkowa, zakażenie koronawirusem potwierdzono na podstawie badań tomograficznych klatki piersiowej.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1311
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1310
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1309
Świat
„Rzecz w tym”: Dlaczego Donald Trump atakuje Rosję, a Karol Nawrocki w ONZ broni liberalnego świata?
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1308
Reklama
Reklama