fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Eksplozja w Nashville. Policja odnalazła ludzkie szczątki

miejsce eksplozjii w Nashville
AFP PHOTO / HO / Twitter/ Nashville Fire Department
W Nashville (Tennessee) w pobliżu miejsca, w którym doszło do eksplozji samochodu kempingowego znaleziono prawdopodobnie ludzkie szczątki - podała policja.

W piątek rano w amerykańskim mieście Nashville doszło do wybuchu, w wyniku którego obrażenia odniosły trzy osoby, zniszczonych zostało kilka pojazdów, a kilka budynków zostało poważnie uszkodzonych. Według władz miejskich, uszkodzenia stwierdzono w 41 lokalach, w których prowadzona jest działalność gospodarcza.

Do eksplozji doszło w zaparkowanym samochodzie kempingowym, z którego tuż przed wybuchem wyemitowane zostało nagranie, ostrzegające przed zagrożeniem. "Jeżeli to słyszysz, ewakuuj się natychmiast" - brzmiał fragment tekstu.

Kobieta mieszkająca w okolicy powiedziała CNN, że obudził ją odgłos strzelaniny. Gdy Betsy Williams wyjrzała przez okno, ujrzała auto kempingowe, z którego płynął "komputerowy, kobiecy" głos ostrzegający, że w pojeździe jest bomba.

Wcześniej informację o odgłosach strzałów otrzymali policjanci, którzy przybyli na miejsce.

Nie wiadomo, czy w momencie zdarzenia w kamperze byli ludzie, jednak policja poinformowała, że w okolicy odnaleziono prawdopodobnie ludzkie szczątki. Teren został zabezpieczony przez agentów FBI.

Według śledczych, okoliczności wskazują, że wybuch w Nashville był "zaplanowanym działaniem". Motywy sprawcy lub sprawców nie są znane. Nikt nie przyznał się do odpowiedzialności za doprowadzenie do eksplozji.

Źródło: rp.pl / Reuters
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA