Reklama

Chcieli sprzedać narkotyki policji. "To towar dla was?"

Francuscy dilerzy chcieli sprzedać olej z konopi indyjskich. Nie zorientowali się jednak, że zaproponowali to policjantom.

Aktualizacja: 25.05.2018 19:13 Publikacja: 25.05.2018 19:07

Chcieli sprzedać narkotyki policji. "To towar dla was?"

Foto: AdobeStock

adm

Jak informuje thelocal.fr, gdy francuscy policjanci bez mundurów, patrolowali ulice Paryża, zostali zaczepieni przez dilerów. Mężczyźni mieli podejść do funkcjonariuszy i zapytać „czy to dla nich jest towar”.

Policjanci odpowiedzieli na pytanie twierdząco, a następnie użyli na dilerach paralizatorów i zakuli ich w kajdanki. Zatrzymani mężczyźni mieli przy sobie 67 kilogramów oleju z konopi indyjskich.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Przestępczość
Atak w synagodze w Manchesterze. Trzy osoby nie żyją, w tym napastnik
Przestępczość
Eksplozje, strzały, pożar i ciało na ulicy Monachium. Policja ewakuowała ludzi z terenu Oktoberfestu
Przestępczość
USA: Trzy strzelaniny w ciągu doby. Atak na kościół w Michigan. Są zabici i ranni
Przestępczość
Kreml zbroi sycylijską mafię
Przestępczość
Strzelanina w kościele w USA. Trump: Kolejny celowy atak na chrześcijan
Reklama
Reklama