fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo

#RZECZoPRAWIE - Anna Wojda: afera z L4 adwokatów, odpowiedzialnooć za błędy medyczne, 20-lecie doradców podatkowych

Anna Wojda
rp.pl
Do poniedziałkowego programu #RZECZoPRAWIE o godz. 13 prowadząca Anna Wojda zaprosiła Krzysztofa Stępińskiego, rzecznika dyscyplinarnego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie , Jolantę Budzowską, radcę prawnego w kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy oraz Pawła Rochowicza, dziennikarza "Rzeczpospolitej"

O adwokatach podejrzanych o posługiwanie się fałszywymi zwolnieniami lekarskimi Anna Wojda  rozmawiała z Krzysztofem Stępińskim, adwokatem, rzecznikiem dyscyplinarny Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Jolanta Budzowska, radca prawny w kancelarii Budzowska Fiutowski i Partnerzy, opowiedział o odpowiedzialności za błędy medyczne i za źle wykonane zabiegi medycyny estetycznej – a to wszystko w kontekście niedawnej sprawy kobiety, która zmarła po zabiegu Kambo polegającym na oczyszczeniu organizmu z zastosowaniem wydzieliny żaby amazońskiej.

Paweł Rochowicz, dziennikarz "Rzeczpospolitej"  mówił o 20-leciu zawodu doradcy podatkowego - co się w ciągu tych 20 lat zmieniło, czy jest łatwiej, czy trudniej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA