fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

"Prezes dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada"

Twitter/Joachim Brudziński
- Nie chcę ujawniać prywatnych planów Jarosława Kaczyńskiego, nie jestem do tego upoważniony. Zawsze wyjeżdżał na wakacje raczej w Polsce - mówił wieczorem w Polsat News europoseł Adam Bielan. Miejsce wypoczynku prezesa PiS zdradził w mediach społecznościowych inny europoseł, Joachim Brudziński.

Bielan w "Gościu Wydarzeń" w Polsat News wyraził przypuszczenie, że Jarosław Kaczyński "właśnie kończy swój wypoczynek".

Dodał, że zwykle Kaczyński odpoczywa "raczej w Polsce". - Nie jest na Wyspach Kanaryjskich - stwierdził Bielan, nawiązując do miejsca, w którym spędza urlop były minister zdrowia Łukasz Szumowski.

W minionym tygodniu media obiegła informacja, że Szumowski jest na wakacjach na jachcie polskiego biznesmena w okolicach Wysp Kanaryjskich.

Miejsce wypoczynku Kaczyńskiego zdradził europoseł i wiceprezes PiS Joachim Brudziński.

"Jak co roku prezes Jarosław Kaczyński dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na Zalewie Szczecińskim" - napisał.

W niedzielę nad ranem Brudziński, który niemal co roku raportuje przebieg urlopu spędzanego z Kaczyńskim, napisał: "Śpijcie spokojnie stery Polski w dobrych rekach".

Źródło: Polsat News, rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA