fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Politycy PiS komentują taśmy Kaczyńskiego. "Ja cię nie mogę"

Fotorzepa, Jerzy Dudek
"Ten artykuł w GW to jest bomba! Bomba na miarę 'Wałów Jagiellońskich'" - pisze na swoim oficjalnym profilu na Twitterze minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński komentując tzw. taśmy Kaczyńskiego ujawnione przez "Gazetę Wyborczą".

"Chciałem jakoś poważnie skomentować 'sensacje' GW. Zrezygnowałem, tego nie da się tak skomentować... #JaCięNieMogę" - napisał na Twitterze marszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Pod hashtagiem #JaCięNieMogę umieszczane są na Twitterze wpisy, które w większości bagatelizują znaczenie publikacji wyborczej. "Ja cię nie mogę" to cytat z jednej z wypowiedzi Kaczyńskiego, która pada w czasie nagranej rozmowy. – Powiedz mi, czemu ty chodzisz w spodniach, które wyglądają jak obdarte z piżamy – zwraca się w pewnym momencie prezes PiS do tłumaczki. – To jest moda, nowa moda – słyszy w odpowiedzi. – Ja cię nie mogę – odpowiada rozbawiony prezes PiS.

"Taśmy prawdy o Kaczyńskim: 'jesteśmy uczciwi', 'musi być podstawa w papierach', 'nie chcę nikogo oszukiwać'" - tak z kolei artykuł w "Gazecie Wyborczej" komentuje przewodniczący komisji ds. VAT Marcin Horała.

Brudziński wrzucił też zdjęcie Kaczyńskiego z wakacji w Beskidzie Sądeckim. "W lipcu totalni mieli aferę, że PJK (Premier Jarosław Kaczyński) w górach w starym pulowerze, dzisiaj 'bomba', że miliarder" - ironizuje.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA