fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Robert Biedroń: Założę coś, co zmiecie PiS i PO

Fotorzepa/ Piotr Wittman
- Jeśli wystartuję na prezydenta Słupska, to dokończę kadencję, a jeśli nie wystartuję, to będzie znak, że idę w Polskę - powiedział Robert Biedroń.

Prezydent Słupska powiedział, że nie może zawieść mieszkańców swojego miasta. - Nie jestem w polityce dla stanowisk. Jeśli wystartuję na prezydenta Słupska, to dokończę swoją kadencję i nie będzie żadnych skoków w bok. Szczególnie, że jeśli bym zrezygnował, to przychodzi komisarz. Komisarz jest z PiS-u, jest przez pół roku w mieście. Nie mogę zrobić tego mieszkańcom mojego ukochanego Słupska, że oddam go w ręce PiS-u - powiedział Biedroń w rozmowie z RMF FM.

Jego zdaniem prowadzenie innej polityki, jednak "nikt w Polsce nie podjął jeszcze rękawicy". - To, czy Schetyna będzie się trzymał z Petru za rękę, czy Biedroń z Nowacką, dla Polaków nie ma żadnego znaczenia - ocenił.

Biedroń powiedział, że decyzję na temat swojej przyszłości podejmie w najbliższych tygodniach. - PiS i PO boją się, iż Biedroń pójdzie w Polskę i jak się wkurzy, to założy coś, co ich zmiecie ze sceny politycznej - powiedział.

Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA