fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Opinie

Anna Wojda: Doradcy dają radę!

Adobe Stock
Szanowni Państwo, przed nami 15. już edycja rankingu firm doradztwa podatkowego. Wyniki pokazują, że choć 2020 r. był dla nich trudny – podobnie jak dla wielu innych branż – niektóre poprawiły swoje wyniki finansowe lub wręcz odniosły spektakularne sukcesy.

Doradcy nie narzekali również na brak pracy. Po kolejnych tarczach antykryzysowych i zmianach w regulacjach podatkowych przedsiębiorcy jak nigdy wcześniej potrzebują fachowej pomocy i rzetelnych porad, jak wywiązywać się z coraz to nowych obowiązków.

Rok 2020, ale i obecny, to również czas dodatkowych wyzwań. Tym bardziej cieszy, że wiele firm angażowało się tak aktywnie w tworzenie dobrego prawa podatkowego i nowelizacje przepisów, które pozwoliły m.in. na neutralne podatkowo przekazywanie najpilniejszych sprzętów placówkom medycznym.

Pandemia koronawirusa nie zakłóciła również kontaktów klient–doradca. Wiele firm bardzo szybko przestawiło się na pełną cyfryzację obsługi i zdalną komunikację. Nie tylko z przedsiębiorcami, ale i z administracją skarbową. I choć charakter pracy doradców się zmienił, problemy ciągle są podobne. W tym roku pojawią się pewnie nowe, choćby uporanie się z rozliczeniem wsparcia otrzymanego przez firmy z tarcz antykryzysowych. Będzie więc czym się zajmować.

Dziękuję Państwu za udział w rankingu, zwycięzcom gratuluję, a wszystkim życzę sukcesów w kolejnym trudnym z powodu koronawirusa roku.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA