fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Kameralna Olszówka we Wrocławiu

materiały prasowe
Budowę trzypiętrowego bloku pomiędzy trzema parkami na wrocławskich Krzykach na początku przyszłego roku rozpocznie Robyg WPB.

Kameralna Olszówka stanie przy skrzyżowaniu ul. Skarbowców i Szarugi. – Chcemy być obecni w różnych częściach Wrocławia. Od momentu debiutu na Jagodnie dynamicznie rozwijamy działalność w tym mieście i nie zamierzamy zwalniać tempa. Już teraz oferujemy setki mieszkań. Powiększamy bank ziemi i konsekwentnie wzbogacamy ofertę, tak aby zaspokoić oczekiwaniom różnych grup klientów – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w spółce Robyg.

Najnowsza inwestycja spółki Robyg WPB to trzypiętrowy budynek wielorodzinny z dziedzińcem i garażem podziemnym. Deweloper zaplanował 55 mieszkań o powierzchni od 40 do 80 mkw. – od dwóch do czterech pokoi. Lokale na parterze mają ogródki i zewnętrzne rolety. W Kameralnej Olszówce znajdzie się także parking podziemny, pomieszczenia na rowery i wózki. Na zewnątrz powstaną dodatkowe miejsca parkingowe i zielone patio. Do budynku prowadzić będą dwa wejścia.

– Projektując mieszkania, braliśmy pod uwagę różnorodne potrzeby ich przyszłych mieszkańców. Wybierając najbardziej popularne układy, chcieliśmy spełnić oczekiwania zarówno singli, par, jak i rodzin – tłumaczy Joanna Chojecka. – Właśnie rozpoczęliśmy sprzedaż. Na start przygotowaliśmy oferty specjalne – dodaje.

Budynek powstanie pomiędzy trzema parkami: Południowym, Grabiszyńskim i planowanym parkiem Krzyckim. - Kolejnym popularnym miejscem rekreacji w pobliżu jest Wrocławski Tor Wyścigów Konnych Partynice. Dodatkowym walorem lokalizacji jest malowniczy potok Olszówka Krzycka, od którego nazwę wzięła inwestycja - zachęca deweloper.

– Mieszkańcy Kameralnej Olszówki będą mieli blisko nie tylko do zielonych terenów rekreacyjnych, ale także do komunikacji miejskiej, sklepów, szkół i przedszkoli, restauracji oraz obiektów sportowych. Krzyki to przecież piękna i kompletna dzielnica, którą wrocławianie upodobali sobie szczególnie – zauważa Joanna Chojecka.

Deweloper oferuje w standardzie ekologiczne rozwiązania inteligentnego domu. To system do zarządzania multimediami, monitoringiem i oświetleniem, dzięki któremu można m.in. zmniejszyć zużycie energii elektrycznej, a tym samym wspomagać środowisko i jednocześnie obniżyć rachunki za prąd nawet o 30 proc. – zapewnia firma.

Budowa Kameralnej Olszówki rozpocznie się w pierwszym kwartale przyszłego roku. Planowany termin zakończenia prac to trzeci kwartał 2022 roku.

Robyg WPB to marka powstała w ubiegłym roku dzięki przyłączeniu do Grupy Robyg Wrocławskiego Przedsiębiorstwa Budowlanego, które na lokalnym rynku działa od 60 lat. Grupa Robyg działająca na polskim rynku od 19 lat przejęła od WPB cztery projekty mieszkaniowe: Uroczysko na Sołtysowicach, Wojszyckie Alejki na Wojszycach, Willę nad Potokiem na Muchoborze Wielkim i Osadę Leśna Przystań na Osobowicach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA