fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Fala odejść z Trójki. Ze stacją żegna się Marcin Łukawski

Fotorzepa, Radek Pasterski
Do grona dziennikarzy, którzy odchodzą z Programu Trzeciego Polskiego Radia dołączył Marcin Łukawski. Ze stacją był związany 24 lata.

W środę z Trójką pożegnał się również Piotr Stelmach, wieloletni dziennikarz stacji. "Dziś złożyłem wypowiedzenie. To, co w ostatnich dniach stało się z tym radiem, zatruło w bezpardonowy sposób moje wyobrażenia o zarządzaniu tak piękną, intymną i emocjonalną materią oraz kierowaniu tymi, którzy ją tworzą. Bo radio i ludzie radia taką materią są" - ogłosił.

We wtorek swoją decyzję ogłosił 10Piotr Kaczkowski, który związany był ze stacją przez 57 lat.10 Odszedł również Marek Niedźwiecki.

- Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie - powiedział w rozmowie z portalem Press Marcin Łukawski. - Myślę, że radio, które było moim domem, chyba się już trochę skończyło - skomentował.

Łukowski był dziennikarzem Programu Trzeciego Polskiego Radia od 1996 roku. 

"TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ"

W piątek 1998 notowanie Listy Przebojów Trójki wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Wkrótce po zakończeniu cotygodniowej audycji notowanie zniknęło ze strony internetowej Trójki. Kierownictwo stacji wydało oświadczenie, w którym poinformowało o unieważnieniu głosowania w związku ze złamaniem regulaminu i manipulacją podczas liczenia głosów.

Dyrekcja Trójki zapowiedziała zlecenie audytu Listy Przebojów na przestrzeni ostatnich lat1 i stworzenie regulaminu audycji. Podano, że z danych informatycznych wynika, iż piosenka Kazika nie wygrała ostatniego notowania.

Źródło: Press
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA