fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koronawirus SARS-CoV-2

Michał Gramatyka o koronawirusie w Polsce: Polecam spokój i opanowanie

AFP
Michał Gramatyka, poseł Platformy Obywatelskiej i szef sztabu organizacyjnego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, został zapytany, czy w związku z pierwszym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa w Polsce, należałoby zakazać spotkań z kandydatami na prezydenta. - Nie sądzę, nie dajmy się zwariować - podkreślił w RMF FM.

Dziś potwierdzono pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa. Zarażony pacjent przebywa w szpitalu w Zielonej Górze, w województwie lubuskim. Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapewniał, że pacjent czuje się dobrze, a wszystkie procedury zadziałały prawidłowo. 

Michał Gramatyka, poseł Platformy Obywatelskiej i szef sztabu organizacyjnego Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, odniósł się do sytuacji, mówiąc, że „musiało się to zdarzyć”. - To na pewno gdzieś tam zmieni strategię sztabów i będzie wymagało jakiegoś dostosowania się do tej sytuacji. 

- Polecam spokój i opanowanie - podkreślił. - Nie sądzę, nie dajmy się zwariować - tak odpowiedział na pytanie o to, czy należałoby zakazać spotkań z kandydatami na prezydenta. - Po prostu trzeba pamiętać o tych wszystkich zasadach, które choćby promuje Ministerstwo Zdrowia. Ale tych zasadach, które są również jakimś elementem odpowiedzialnego podejścia do życia, do czystości - zaznaczył. 

Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA