fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Konfederacja

Winnicki: Patrioci pamiętają, kto pełza przed Izraelem

Fotorzepa, Jakub Czermiński
"Patrioci pamiętają kto od lat pełza przed Izraelem i bredzi o 'sojuszniku'” - pisze na swoim profilu na Facebooku lider Ruchu Narodowego, Robert Winnicki, poseł Konfederacji.

Winnicki skomentował w ten sposób środową wypowiedź premiera Mateusza Morawieckiego, który w TVP zarzucił politykom Konfederacji związki z Rosją.

- Proszę zauważyć, jak w ostatnich kilku tygodniach zamilkli, a nawet bardzo dziwnie komentują to, co się dzieje, politycy Konfederacji. To potwierdza ich związki w dużym stopniu właśnie z Rosją. To jest niestety ta prawda, która teraz została w dużym stopniu obnażona, ponieważ patrioci, prawdziwi patrioci, bronią Polski, bronią dobrego imienia - mówił Morawiecki.

"Rząd naprawdę jest w desperacji przed jutrzejszą, żydowsko-rosyjską imprezą, skoro Morawiecki w najlepszym czasie antenowym w TVP posuwa się do prób odwrócenia uwagi atakując Konfederację" - ocenił na swoim profilu na Facebooku Winnicki.

"?Na nic to wszystko - patrioci pamiętają kto od lat pełza przed Izraelem i bredzi o 'sojuszniku'" - dodał. "A 'sojusznik' z Tel-Awiwu antypolsko gra z Putinem, od lat.? Faktów nie zagadacie" - dodał poseł Konfederacji.

W Światowym Forum Holokaustu, które 23 stycznia odbywa się w Jerozolimie nie bierze udziału prezydent Polski Andrzej Duda, który odmówił przyjazdu na imprezę, po tym jak organizatorzy nie zgodzili się na zabranie przez polskiego prezydenta głosu w trakcie uroczystości.

Głos zabierze natomiast prezydent Rosji, Władimir Putin, który w ostatnich tygodniach kilkukrotnie obarczał Polskę współodpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA