fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komitet Obrony Demokracji

Właścicielka hotelu pyta prezydenta Andrzeja Dudę: Smakowało z mojego koryta?

PAP, Jacek Bednarczyk
Właścicielka Hotelu Wentlz, Katarzyna Kukieła, na swoim Facebooku spytała prezydenta Andrzeja Dudę czy "smakowało mu jedzenie z jej koryta".

Restauracja, w której Andrzej Duda spotkał się w Krakowie z amerykańskimi senatorami znajduje się w hotelu, którego współwłaścicielką jest Katarzyna Kukieła. Jak się okazuje kobieta sympatyzuje z Komitetem Obrony Demokracji.

Po spotkaniu między Dudą a senatorami, Kukieła zamieściła na Facebooku wpis, w którym zwracając się do głowy państwa informuje prezydenta Dudę, że "jadł kolację i spotykał się z senatorami w jej hotelu". 

 

"Czy nadal ty i twój elektorat uważacie, że ja jestem w KOD i biorę udział w marszach dlatego, że oderwaliście mnie od koryta? Mam nadzieję, sądząc po pańskiej minie, że jedzenie z mojego koryta wszystkim smakowało, a wnętrza i ich wystrój do gustu przypadło" - dodała.

Od wpisu Kukieły odciął się zarząd hotelu.

"Szanowny Panie Prezydencie. W imieniu Zarządu Hotelu Wentzl chciałbym Szanownego Pana Prezydenta serdecznie przeprosić za żenujący wpis Pani Katarzyny Kukieły. Wspólnicy Naszej Firmy są skonfundowani prywatnymi opiniami Pani Katarzyny Kukieły na które nie mamy wpływu i z którymi się nie utożsamiamy.
Z Wyrazami Szacunku Krzysztof Kwaśny Prezes Zarządu" - czytamy w oświadczeniu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA