Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.07.2020 12:54 Publikacja: 16.07.2020 12:44
Foto: materiały prasowe
Panattoni Park Ruda Śląska II zaoferuje w sumie niemal 57 tys. mkw., z czego 45 tys. mkw. zajmą dwie firmy. Latex Opony, spółka z branży dystrybucji opon i felg, wprowadziła się do kompleksu już w czerwcu. Firma wynajęła 21 tys. mkw. Budynek stanie się głównym magazynem firmy na Śląsku.
Dywidag w czwartym kwartale tego roku zajmie cały drugi budynek parku o powierzchni 24 tys. mkw., gdzie będzie wytwarzać m.in. systemy geotechniczne. Część biurowo-socjalna zajmie 1,4 tys. mkw., produkcja - 22,5 tys. mkw.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
We wrześniu wynajęło się o 10 proc. mniej mieszkań niż rok temu. Wynajmujący mogą jedynie marzyć o podwyżkach cz...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Ten rok w historii regionalnych rynków biurowych zapisze się jako czas rekordowo małej nowej podaży. Deweloperz...
Celem jest podwojenie przychodów do 2029 r., stolica powinna odpowiadać za połowę sprzedaży mieszkań – mówią czł...
Dyskretna sprzedaż luksusowych mieszkań po wejściu w życie ustawy o jawności cen staje się właściwie niemożliwa...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
W III kwartale na ośmiu głównych rynkach regionalnych do wynajęcia od zaraz było niemal 1,2 mln mkw. biur. Najwi...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas