fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Cieślak: Rząd zgodził się na Openera. Teoretycznie

Stadion Narodowy
Fotorzepa, Jerzy Dudek
Narasta wściekłość organizatorów koncertów po kolejnym rozporządzeniu rządu.

Jak informuje Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu „Kultura i sportowe emocje znowu zagoszczą na PGE Narodowym. (….) na płycie PGE Narodowego wyrosną cztery wielkie telebimy, na których kibice będą mogli śledzić mecz Polska-Hiszpania rozgrywany w ramach Euro 2020.

– Narodowa Strefa Kibica to pierwsza taka okazja do wspólnego przeżywania wydarzenia sportowego od kiedy walczymy z pandemią koronawirusa. Wszystkich chętnych zapraszamy do wspólnego kibicowania – powiedziała wiceminister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Anna Krupka podczas konferencji prasowej na PGE Narodowym.

Czytamy dalej: „Narodowa Strefa Kibica, która powstanie przy okazji meczu Polaków z Hiszpanami, to pierwsze od wielu miesięcy wydarzenie całostadionowe na PGE Narodowym. Odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa, przy maksymalnie 50-procentowej obecności publiczności (….) Goście będą zobowiązani do zasłaniania ust i nosa przy pomocy maseczki oraz do zajmowania wyłącznie miejsc wskazanych na biletach.


Wspólne kibicowanie piłkarzom Reprezentacji Polski poprzedzą liczne konkursy oraz interaktywne show. Na scenie wystąpią na żywo Storo & Piotr Kupicha, Doris Lembicz, Power of Trinity, Nowator oraz D-Bomb. Jak przed każdym meczem, również i tym razem, nie zabraknie wspólnego wykonania Mazurka Dąbrowskiego".

Czytając komunikat, można dojść do wniosku, że na PGE Narodowym znajdzie się mniej więcej tyle ludzi, ile bawiło się każdego wieczoru na dużych koncertach, na przykład na Open’erze. Jednak o tradycyjnych dużych koncertach – nie związanych z piłką nożną – nie ma mowy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA