fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Euro 2016

Kuba głowa do góry. Podziękowania dla piłkarzy

Kibice pod warszawską Rotundą chcą dziś wspierać Kubę Błaszczykowskiego
www.facebook.pl
Po udanym występie na EURO 2016 kibice chcą podziękować naszej reprezentacji za wspaniałe emocje. Spotkanie poparcia odbędzie się dziś w samo południe pod warszawską Rotundą.

Swój udział w nim zapowiedziało już blisko 3 tys. osób. - Chcemy wesprzeć Kubę Błaszczykowskiego, zdaniem wielu najlepszego polskiego zawodnika podczas turnieju, aby przypadkiem nie przyszło mu do głowy obwinianie się za przestrzelonego karnego. Pokrzyczymy więc: Kuba, głowa do góry! – mówi Ignacy Niemczycki, jeden z inicjatorów akcji „Kuba głowa do góry".

Podkreśla, że karne to loteria, a Kubę Błaszczykowskiego kibice kochają i dziękują mu! - Ta impreza jest dla Kuby – mówi Niemczycki.

Na Facebooku w ciągu kilkunastu godzin na udział w tym wydarzeniu zapisało się ponad 1,8 tys osób, 11 tys. je polubiło, a dziś rano swój udział zadeklarowało już 2,7 tys. osób, a lajki dało ponad 19 tys.

"Kuba dziękujemy za walkę! Jesteś Wielki! Za dwa lata wrócimy silniejsi!" - piszą kibice. Inni podkreślają, że kochają Kubę Błaszczykowskiego.

"Polacy byliście wspaniali. Jestem dumna z całego zespołu. Kochamy Was zawsze i wszędzie. Nasze dumne ORŁY" - napisała jedna z internautek.

Ignacy Niemczycki zapowiada, że jeśli przyjdzie dużo osób, to ustawią się one w litery Kuba, a jak będzie mniej to coś zaśpiewają. - Będzie nam miło, jeśli dzięki mediom nasza wiadomość dotrze do Kuby i całej reprezentacji ze zdwojoną siłą – dodaje Niemczycki.

W piątek po południu polska reprezentacja wróciła z Francji. Na warszawskim Okęciu na piłkarzy czekało ok. pięciu tysięcy kibiców.

Najpierw przywitał ich salut wodny, który przygotowali dla nich strażacy, a potem prawdziwy szał fanów piłki nożnej. Największe owacje dostali Jakub Błaszczykowski i Łukasz Fabiański.

Kibice czekali też na Błaszczykowskiego w Truskolasach na Śląsku, rodzinnej miejscowości piłkarza.- Były łzy szczęścia, piękne podziękowania dla wszystkich zgromadzonych, ukochanej babci, żony i rodziny. Kuba się nie spodziewał takiego powitania – mówili kibice.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA