Budowa i remont

Życzliwa Praga coraz większa

Osiedle Życzliwa Praga
materiały prasowe
Robyg wprowadza do sprzedaży 68 mieszkań w kolejnym etapie osiedla na warszawskim Tarchominie. Ceny zaczynają się od 5,8 tys. zł za mkw.

W kolejnej części osiedla Życzliwa Praga deweloper, firma Robyg, oferuje mieszkania o powierzchni od 28 do 76 mkw. Lokale z rozwiązaniami Smart House powstają na bliskim Tarchominie, u zbiegu trasy mostu Północnego i ulicy Modlińskiej. Rozpoczęcie budowy nowego etapu osiedla firma planuje na koniec tego roku.

Na tym stołecznym osiedlu Robyg buduje pięciokondygnacyjne budynki. Do mieszkań na parterach są przypisane ogródki. W sąsiedztwie są szkoły i przedszkola. - Miejsca na inwestycje wybieramy bardzo starannie. Interesują nas przede wszystkim duże tereny, gdzie możemy stworzyć osiedla, które staną się integralną częścią miasta z pełną infrastrukturą - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w spółce Robyg. - Na osiedlu Życzliwa Praga powstanie w sumie ponad 700 mieszkań. Ogromnym atutem osiedla jest jego położenie. Trasa mostu Północnego pozwala na szybki dojazd do centrum Warszawy i wyjazd z miasta. Dogodne jest też połączenie z lotniskiem w Modlinie. Szybkim tramwajem do stacji metra Młociny dojeżdża się w pięć minut. W okolicy jest bogata infrastruktura usługowo-rekreacyjna. Przyszli mieszkańcy Osiedla Życzliwa Praga z pewnością docenią bliskość Galerii Północnej.

Każdy budynek będzie wyposażony w panele fotowoltaiczne i w pełną instalację światłowodową. - Dzięki systemowi Smart House można zarządzać pracą urządzeń elektrycznych, co pozwala na oszczędności w rachunkach sięgające nawet 30 proc. - zachęca inwestor.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL