fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Flora rośnie na Białołęce

Flora - Wrzosy
Materiały
Sprzedaż mieszkań w kolejnych etapach warszawskiego osiedla rozpoczyna Asbud.

W trzecim etapie osiedla, nazwanym Wrzosy, deweloper zaplanował trzy (trzy - i czterokondygnacyjne) budynki ze 113 mieszkaniami. Czwarta część o nazwie Bratki, zaoferuje 105 mieszkań. Także w tym etapie Asbud wybuduje trzy budynki. Na klientów czekają mieszkania o powierzchni od 30 do 105 mkw.

- Część lokali spełnia wymagania programu "MdM" - mówią przedstawiciele dewelopera. Oba etapy inwestycji mają być gotowe w listopadzie 2018 roku. Osiedle Flora powstaje przy ul. Głębockiej i Okrągłej na warszawskiej Białołęce, w sąsiedztwie jednorodzinnej zabudowy.

-Ofertę kierujemy do tych, którzy najchętniej kupują mieszkania w tej części miasta, a więc przede wszystkim do rodzin z dziećmi - mówią przedstawiciele dewelopera. Osiedle będzie ogrodzone, monitorowane. Deweloper zaplanował tereny zielone i place zabaw.

- Przy lokalach parterowych będą ogródki o powierzchni od 20 do 100 mkw., a na ostatnich kondygnacjach - tarasy od 11 do 200 mkw. - opowiadają przedstawiciele dewelopera. Ceny mieszkań wahają się od 5,6 do 6,7 tys. zł za mkw.

- W naszych inwestycjach staramy się wprowadzać nowoczesne rozwiązania technologiczne. Na osiedlu Flora będzie to system odzyskiwania tzw. szarej wody oraz możliwość zdalnego zarządzania mieszkaniem na odległość - opowiada deweloper. - To włączanie alarmu, monitorowanie okien, włączanie oświetlenia, regulowanie ogrzewania, a także kontrola zużycia prądu. Asbud oferuje trzy pakiety wykończenia mieszkań.

W pierwszym etapie osiedla Flora nabywców znalazło 96 proc. mieszkań. Budowa tej części zakończy się w tym miesiącu. Tuż przy osiedlu jest przystanek sześciu linii komunikacji miejskiej, skąd w 20 minut można dojechać np. do stacji metra Marymont czy na plac Bankowy.

- Atutem jest także bogata infrastruktura dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Są tu liczne sklepy, kawiarnie, punkty usługowe, przedszkola, szkoły - zachęca deweloper.

O deweloperze

Asbud Group to firma deweloperska budująca mieszkania i biurowce. Działalność na polskim rynku mieszkaniowym prowadzi od 20 lat. Spółka ma na koncie inwestycje w Warszawie i okolicach. To m.in. Młody Żoliborz, Głębocka 96, Ustronie Wiślane, osiedle Konstancin.

Asbud koncentruje się na komercjalizacji kolejnych projektów mieszkaniowych - to łącznie ok. 2 tys. mieszkań (m.in. w inwestycjach Flora, Grzybowska 85 i Metropoint),  komercjalizacji biurowca Karolkowa Business Park oraz nowego projektu Metropoint Office - powierzchni biurowej oferowanej na sprzedaż w bezpośrednim sąsiedztwie stacji II  linii metra Rondo Daszyńskiego.

Asbud przygotowuje się do realizacji kolejnego projektu mieszkaniowego w Śródmieściu w Warszawie. Asbud Group wchodzi w skład dwóch międzynarodowych grup deweloperskich - Shikun & Binui i Tanous Group.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA