Aktualizacja: 01.05.2025 03:45 Publikacja: 16.05.2022 20:09
Foto: stock.adobe.com
Przewoźnik kolejowy Ferrocarrils de la Generalitat bada przyczyny wypadku, w którym zginął maszynista pociągu pasażerskiego.
Jak podają hiszpańskie media wagon pociągu towarowego, który przewoził potaż, wykoleił się dziś po południu przy wejściu na stację Sant Boi i uderzył w wagon innego pociągu, pasażerskiego, który w tym czasie odjeżdżał z tego miejsca.
W związku z awarią prądu na Półwyspie Iberyjskim, która objęła dużą część Hiszpanii i Portugalii, na nadzwyczajn...
Kierowca wjechał w tłum podczas ulicznego festiwalu kultury filipińskiej w Vancouver na zachodzie Kanady. Policj...
Ogromna eksplozja w największym porcie Iranu w mieście Bandar Abbas, prawdopodobnie spowodowana wybuchem materia...
Eksplozja w ośrodku testowania rakiet koncernu Northrop Grumman na północy stanu Utah w Stanach Zjednoczonych zn...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Portoryko, amerykańskie terytorium nieinkorporowane, w środę zostało całkowicie pozbawione prądu w związku z pow...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas