Reklama

Wassermann: Nigdy nie należałam do Prawa i Sprawiedliwości

Małgorzata Wassermann: Władza centralna ma obowiązek współpracować z samorządami

Aktualizacja: 17.10.2018 11:03 Publikacja: 16.10.2018 19:14

Wassermann: Nigdy nie należałam do Prawa i Sprawiedliwości

Foto: materiały prasowe

Rzeczpospolita: Sondaże pokazują, że topnieje przewaga między Jackiem Majchrowskim, obecnym prezydentem Krakowa, a panią. Pokazują też, że jeśli doszłoby do drugiej tury, to różnica między wami nie byłaby duża.

Małgorzata Wassermann, kandydatka PiS na prezydenta Krakowa, przewodnicząca komisji śledczej ds. Amber Gold: Nie wiem, czy różnica między mną a prezydentem Majchrowskim jest na moją korzyść czy pana prezydenta. Pojawia się bardzo dużo sondaży, w których również wygrywam ja. Na kilka dni przed wyborami nie zastanawiam się nad sondażami, pracuję od rana do nocy i ufam, że mieszkańcy Krakowa podejmą właściwą decyzję.

Pozostało jeszcze 93% artykułu

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Rynek europejski potrzebuje lepszych regulacji
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama