Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 18.09.2019 10:42 Publikacja: 18.09.2019 10:19
Foto: stock.adobe.com
Do incydentu doszło w ośrodku wypoczynkowym Berjaya Tioman na wyspie Tioman (Pulau Tioman) leżącej w stanie Pahang w pobliżu Półwyspu Malajskiego. Ogień zauważono ok. godz. 2.30 w nocy czasu lokalnego. Według rzecznika miejscowej straży pożarnej, kompletnie zniszczone zostały dwa budynki, w których było osiem pokojów. W 90 proc. uszkodzona została także restauracja. Nikt nie odniósł obrażeń.
Z ogniem walczyli strażacy z ochotniczej straży pożarnej oraz straży pobliskiego lotniska. - W walce pomagało 25 członków personelu ośrodka wypoczynkowego - dodał rzecznik.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Cały cywilizowany świat musi powstrzymać Rosję. To wojna cywilizacyjna – mówił w 2014 roku w rozmowie z „Rzeczpo...
Standardowe ubezpieczenie nieruchomości chroni dom lub mieszkanie przed takimi zdarzeniami, jak pożar, zalanie,...
Czuję się źle. Mam tylko nadzieję, że wkrótce wszyscy otrzeźwieją. Kurz bitewny opadnie, a wygra wojsko. Wtedy p...
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas