Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.12.2016 16:26 Publikacja: 20.12.2016 13:35
Foto: Twitter
Prezydent przekazał na licytacje spinki do mankietów. Większą uwagę internautów zwrócił przedmiot, którzy przekazała jego małżonka. Jest to zdjęcie, które wykonano podczas Światowych Dni Młodzieży. Po przywitaniu papieża Franciszka na lotnisku w Balicach, Agata Duda w radosny sposób przywitała się biskupami. Moment ten uchwycono na zdjęciu. Wybór zdjęcia komentowali internauci "Brawo za dystans" - chwalono Pierwszą Damę.
Andrzej Duda wspierał również ubiegłoroczną zbiórkę. Na licytację przekazał narty, na których jako kandydat na urząd Prezydenta RP zjeżdżał przed III Memoriałem Marii Kaczyńskiej.
O czym dzisiaj rozmawialiśmy? Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych fragmentów programu #RZECZo...
Wyobraź sobie ogród, który nie tylko wygląda pięknie, ale też staje się Twoją prywatną oazą spokoju. Miejsce, w...
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy k...
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas