WOŚP: 370 tysięcy złotych za dzień z Tuskiem

Zakończyła się licytacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w której do wygrania był dzień z Donaldem Tuskiem w Brukseli. Najwyższa oferta przekroczyła 370 tysięcy złotych.

Aktualizacja: 10.02.2017 20:07 Publikacja: 10.02.2017 19:50

Donald Tusk

Donald Tusk

Foto: AFP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy co roku zaprasza znane osoby z życia publicznego do wspierania zbiórki. Cenne pamiątki przekazują aktorzy, muzycy, sportowcy i politycy. Do akcji dołączył również Donald Tusk. Szef Rady Europejskiej zaproponował wspólny dzień w Brukseli.

Zwycięzca zwiedzi z Donaldem Tuskiem siedzibę Rady Europejskiej w Brukseli, zje z byłym premierem obiad i otrzyma pamiątkowe zdjęcie oraz album o Europie przez szefów państw i rządów oraz przewodniczących instytucji unijnych uczestniczących w posiedzeniach Rady Europejskiej.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Wydarzenia
RZECZo...: powiedzieli nam
Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
Bank Pekao nagrodzony w konkursie The Drum Awards for Marketing EMEA za działania w Fortnite
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!